بازی مشترک “AI With the Braids” f / Lil Wayne

درست قبل از چهل و یکمین سالگرد تولد او ، The Game اولین آهنگ جدید خود را از زمان انتشار آلبوم به اشتراک گذاشته است متولد 2 رپ، و از همکار مکرر Lil Wayne برخوردار است.

“AI With the Braids” آهنگ جدید و پرتحرک خواننده رپ کامپتون است که شاهد احترام او به آلن ایورسون ، افسانه ستاره های NBA است. با رد کردن منابع به همه چیز ، از کارداشیانز گرفته تا Kodak Black ، این ترانه می بیند که هر دو رپر بدون زحمت بر روی تولید سر می خورند.

“آهنگ جدید آهنگ” گفت: “AI With the Braids” تقریباً به تنهایی مسئول بیشتر گرایش هایی است که این روزها در ورزش های هیپ هاپ و حرفه ای مشاهده می کنید. “هر بچه ای از جمله خودم می خواستم آلن ایورسون باشم ، از پیراهن های گشاد با زنجیرهای الماس ، تا طرح هایی که در نوارهایش وجود دارد و کل کلاهبردار. دختران عاشق او بودند و او بهترین بازیکن NBA بود. از بت بودن من در کودکی به برادرم در زندگی واقعی تبدیل شد ، بنابراین درست است که من ادای احترام می کنم. ”

بازی قبلا نشان داد که آلبوم اخیر او ، متولد 2 رپ، آخرین مورد او خواهد بود. با این حال ، با ورود “AI With the Braids” ، او اظهار داشت که ممکن است هنوز کار با رپ تمام نشده باشد.

پست جدید  آمینه در ویدئوی "Woodlawn" به محله پورتلند خود بازگشت

به “AI With the Braids” در بالا گوش دهید.