بازی مشترک “AI With the Braids” f / Lil Wayne

درست قبل از چهل و یکمین سالگرد تولد او ، The Game اولین آهنگ جدید خود را از زمان انتشار آلبوم به اشتراک گذاشته است متولد 2 رپ، و از همکار مکرر Lil Wayne برخوردار است.

“AI With the Braids” آهنگ جدید و پرتحرک خواننده رپ کامپتون است که شاهد احترام او به آلن ایورسون ، افسانه ستاره های NBA است. با رد کردن منابع به همه چیز ، از کارداشیانز گرفته تا Kodak Black ، این ترانه می بیند که هر دو رپر بدون زحمت بر روی تولید سر می خورند.

“آهنگ جدید آهنگ” گفت: “AI With the Braids” تقریباً به تنهایی مسئول بیشتر گرایش هایی است که این روزها در ورزش های هیپ هاپ و حرفه ای مشاهده می کنید. “هر بچه ای از جمله خودم می خواستم آلن ایورسون باشم ، از پیراهن های گشاد با زنجیرهای الماس ، تا طرح هایی که در نوارهایش وجود دارد و کل کلاهبردار. دختران عاشق او بودند و او بهترین بازیکن NBA بود. از بت بودن من در کودکی به برادرم در زندگی واقعی تبدیل شد ، بنابراین درست است که من ادای احترام می کنم. ”

بازی قبلا نشان داد که آلبوم اخیر او ، متولد 2 رپ، آخرین مورد او خواهد بود. با این حال ، با ورود “AI With the Braids” ، او اظهار داشت که ممکن است هنوز کار با رپ تمام نشده باشد.

به “AI With the Braids” در بالا گوش دهید.