بازگشت ThatsHymn با سرود تأیید مثبت “DIDIDIT”

ThatsHymn ، هنرمند اسرارآمیز R&B که در سال 2017 با تک آهنگ “iKnow” در صحنه ظاهر شد و سپس بلافاصله ناپدید شد ، با صدای جدید “DIDIDIT” بازگشت.

این قطعه ، که در یک بیانیه مطبوعاتی به عنوان “سرود تأیید مثبت” توصیف شده است ، هنرمند را در لیست موفقیت ها و اهداف خود در مورد برخی از ترکیب های تسکین دهنده و در عین حال شوم و رضایت بخش 808 قرار می دهد. در زیر به آن گوش دهید

“DIDIDIT” توسط .kxf و مهندسی صوتی توسط شین کامیاما از تورنتو تهیه شده است که وی همچنین برای هنرمندان مختلف فهرست XO کار کرده است. این فقط به عنوان اولین بار در نمایش موسیقی اپل موسیقی Zane Lowe به نمایش درآمد.

در مورد ThatsHymn اطلاعات کمی در دست است به جز اینکه او ریشه جامائیکا دارد ، در کانکتیکات بزرگ شده است و در حال حاضر در LA Accoding به انتشار ، این هنرمند مستقر است به منظور “خارج شدن از یک معامله مدیریت بد” ، عمدا صعود خود را پس از حذف اولین آهنگ خود متوقف کرد. در طول مرخصی ، او هنوز هم آهنگ های خود را با آهنگ سازی برای موارد مشابه تصفیه کرد ریحانا ، دیپلو ، مکس مارتین ، اسکریلکس ، هیت بوی ، تی مینوس ، تی کیت ، نیک جوناس و …

اکنون توسط تیم مدیریتی جدید پشتیبانی می شود ، ThatsHymn در حال آماده سازی برای حذف پروژه جدیدی به نام است پوتارا. تاریخ اکران هنوز اعلام نشده است.