بازگشت جک هارلو با سومین آلبوم استودیویی «جکمن»

جک هارلو سومین آلبوم استودیویی خود را به پایان رساند جکمن.

این هنرمند متولد کنتاکی، روز چهارشنبه، کمتر از یک سال پس از ارائه تلاش دوم خود، پروژه غافلگیرکننده خود را اعلام کرد. به خانه بیا بچه ها برایت تنگ می شوند. هارلو از تاریخ انتشار به همراه آثار هنری آلبوم رونمایی کرد که او را بدون پیراهن در یک کوچه مسکونی با دستانش روی هم قرار داده است. کاربران شبکه‌های اجتماعی در مورد کاور حرف‌های زیادی برای گفتن داشتند، اما سخت‌کوش‌ها بیشتر روی انتشار سریع آن متمرکز بودند.

هارلو جزئیات را به حداقل رساند و از اشتراک‌گذاری فهرست آهنگ یا هر گونه اطلاعاتی درباره مشارکت‌کنندگان خودداری کرد. طرفداران مجبور نبودند برای این پاسخ ها خیلی منتظر بمانند جکمن نیمه شب جمعه وارد شد و مشخص شد که 24 دقیقه اجرا می کند و هیچ ویژگی لیست شده ای ندارد.

این آلبوم تنها چند هفته قبل از ساخت این خواننده 25 ساله منتشر می شود اولین فیلم بلند او در مردان سفید پوست نمی توانند بپرند بازسازی این پروژه توسط چارلز «کالماتیک» کید دوم با فیلمنامه ای از کنیا باریس و داگ هال کارگردانی شده است. هارلو در کنار سینکوا والز، تیانا تیلور، لورا هریر، وینس استیپلز و لنس ردیک فقید نقش آفرینی خواهد کرد. مردان سفید پوست نمی توانند بپرند در تاریخ 19 می در سینماها اکران خواهد شد.

هارلو نیز به گروه بازیگران پیوسته است محرک ها، یک فیلم Apple Originals به رهبری مت دیمون و کیسی افلک. جک در مصاحبه ای در ماه فوریه با او درباره محوریت بازیگری صحبت کرد هفته نامه سرگرمی، گفت این هنری بود که او همیشه به کاوش در آن فکر می کرد. کاندیدای شش بار جایزه گرمی توضیح داد: “این به عنوان یک احتمال در پشت سر من بود.” «مردم همیشه فکر می‌کردند که من برای تظاهر کردن، چه خوب و چه بد، برای تظاهر کردن دست به کار شدم. بنابراین من به این کار ادامه خواهم داد. خواهیم دید چه اتفاقی می‌افتد.»

می توانید آلبوم جدید جک هارلو را استریم کنید جکمن اکنون در تمام پلتفرم های اصلی