باراک اوباما در مورد افزایش حمایت هیپ هاپ و ترامپ از سوی مردان سیاه صحبت می کند

در انتخابات سال 2020 ، دونالد ترامپ بیشتر از رای دهندگان مرد سیاه پوست رای بیشتری از رای دهندگان مرد سیاه پوستان به دست آورد و باراک اوباما در مورد چرایی این مسئله فکر می کند.

در یک مصاحبه گسترده برای اقیانوس اطلس، رئیس جمهور سابق باراک اوباما در مورد ویروس کرونا ، میراث خود و این ایده که حمایت ترامپ از مردان سیاه پوست ممکن است به دلیل “bling ، زنان ، پول” در هیپ هاپ باشد ، صحبت کرد. رئیس جمهور سابق 59 ساله اظهار داشت: مقایسه ای بین چگونگی ارزیابی ترامپ از موفقیت و شیوه انتقال موفقیت بسیاری از فیلم های ژانر وجود دارد.

“جالب است – مردم درمورد این واقعیت می نویسند که ترامپ حمایت خود را در میان سیاه پوستان افزایش داده است [in the 2020 presidential election]اوباما گفت: “و رپ موردی که از ترامپ حمایت می کرد.” من باید به خودم یادآوری کنم که اگر به موسیقی رپ گوش می دهی ، همه چیز در مورد پول ، زنان است. بسیاری از ویدیوهای رپ از همان تدابیر موفقیت آمیز بودن دونالد ترامپ استفاده می کنند. همه چیز روکش طلا است. این خود را القا می کند و به فرهنگ نفوذ می کند. “

نظرسنجی خروجی NBC نشان می دهد جو بایدن 80 درصد حمایت مردان سیاه پوست را دریافت کرده است ، در حالی که هیلاری کلینتون 82 درصد جمعیت دموکراتیک را در سال 2016 به دست آورده است. در مقایسه ، اوباما 95 و 87 درصد در سال های 2008 و 2012 را کسب کرده است.

اوباما افزود: “آمریكا همیشه یك سیستم كاست داشته است – غنی و فقیر ، نه فقط از نظر نژادی بلكه از نظر اقتصادی – اما بیشتر اوقات كه من بزرگ می شدم از نظر شما نبود.” “سپس شما شروع به دیدن می کنید سبک زندگی ثروتمندان و مشاهیر، این حس که یا شما آن را دریافت کرده اید و یا یک بازنده هستید. و دونالد ترامپ نمونه ای از آن جنبش فرهنگی است که اکنون در فرهنگ آمریکایی بسیار ریشه دوانده است. “

اوباما همچنین گفت که او معتقد است محبوبیت ترامپ در تلویزیون به دنیای سیاست منتقل شده و “قدرت تلویزیون در فرهنگ” را به نمایش می گذارد. او گفت که دلش برای بسیاری از افراد محبوب فرهنگ عمومی تنگ شده است زیرا او واقعاً تلویزیون تماشا نمی کند. وی تصریح کرد: “من مطمئناً نمایش های واقعی را تماشا نمی کنم.”

در مورد امتناع ترامپ از قبول نتیجه نتایج انتخابات سال 2020 ، که جو بایدن هم رای مردم را گرفت و هم کالج انتخاباتی ، اوباما شرایط فعلی را با زمان پیروزی در سال 2008 مقایسه کرد.

اوباما یادآوری می کند: “با وجود همه اختلافات بین من و جورج دبلیو بوش ، او و دولتش نمی توانستند در مورد اطمینان از دستیابی صاف لطف و تعصب بیشتری داشته باشند.” وی افزود: “یكی از نكات واقعاً ناراحت كننده در مورد وضعیت فعلی ، مدت زمانی است كه به دلیل مراقبت از جانب دونالد ترامپ و عدم تمایل دیگر جمهوری خواهان برای فراخوانی وی از دست می رود.”

در زیر ببینید توییتر درباره نظرات تفرقه افکنانه اوباما چه گفته است.