این بازی از «نژادهای دیگر که در کنار فرهنگ رپ می‌زنند» انتقاد می‌کند

The Game افکار خود را در مورد سایر فرهنگ‌ها به اشتراک گذاشته است که “کلمه به کلمه” در کنار هیپ‌هاپ هستند، بدون اینکه واقعیت‌های محتوای غزلی را کاملا درک کند.

روز دوشنبه، او یادداشتی را که YG به اشتراک گذاشته بود در استوری اینستاگرام خود بازنشر کرد. YG نوشت: “این n****z love 2 آهنگ ها را می خوانند و همراه با موسیقی جشن می گیرند، اما به محض اینکه متوجه می شوند متن این آهنگ های رپ واقعی است، می خواهند مانند عوضی های ترسیده رفتار کنند.” “حالا نترس به رقصیدن ادامه بده!”

بازنشر پست استوری اینستاگرام YG توسط The Game
تصویر از طریق اینستاگرام

پس از اینکه YG پست را به اشتراک گذاشت، Hollywood Unlocked بازنشر پیام و نظرات مربوط به بازی را به اشتراک گذاشت. او نوشت: «همه «نظر دهندگان» بدبخت باشید. این به وضوح یک بازپست از YG n در مورد نژادهای دیگر است که با فرهنگ کلمه به کلمه رپ می کنند اما وقتی نوبت به زندگی می شود می ترسند. … حالا دیگر تمام زندگی های الاغ های رقت انگیز شما تمام شده است و فراموش نکنید که تشک را برگردانید تا ساس ها برنزه شوند.”

نظری که The Game در مورد پستی از Hollywood Unlocked گذاشته است
تصویر از طریق اینستاگرام

نظرات The Game و YG اندکی پس از آن منتشر شد که جک هارلو با آهنگ خود “Common Ground” گفتگو کرد، که در آن او سفیدی در هیپ هاپ را مورد انتقاد قرار داد. این آهنگ می‌بیند که خواننده رپ به این موضوع می‌پردازد که چگونه طرفداران هیپ‌هاپ سفید به گردشگران فرهنگی و تصاحب‌کنندگان تبدیل شده‌اند و امتیاز خود را بدون اذعان به آن نشان می‌دهند. با توجه به ارزشش، The Game پست اینستاگرام هارلو را در مورد ویدیوی آهنگ “They Don’t Love It” که در کنار “Common Ground” در آلبوم استودیویی جدید او ظاهر می شود، بازنشر کرد. جکمن.

مشخص نیست که چه چیزی باعث نظرات YG و The Game شده است، اما واضح است که دومی جدیدترین نسخه هارلو را احساس می کند.