اینها 15 بهترین ویژگی جاستین بیبر هستند که رتبه بندی شده اند

14 سال پیش، جاستین بیبر نوجوانی جهان را در معرض طوفان قرار داد. بیبر در چند سال اول زندگی حرفه‌ای خود به عنوان یک نوجوان دل‌باز بود. اگرچه نمودارها همیشه طرفدار بیبر بودند، او اغلب به عنوان محصول این صنعت مورد تمسخر قرار می گرفت. با گذشت سالها، بیبر شروع به توسعه حس هنری خود کرد که عمدتاً از او شروع شد ایمان داشتن آلبومی که او را از ستاره کودک به یک هنرمند کاملاً شکل گرفته شروع کرد.

مربی او آشر اولین هنرمند بزرگی بود که با بیبر به آهنگی رفت، اما با بزرگتر شدن او این آهنگ گسترش یافت. در سال 2010، Soulja Boy بیبر را در “Rich Girl”، اولین حضور بزرگ او در آهنگ یک هنرمند دیگر، به نمایش گذاشت. سپس، او گسترش یافت. ناگهان شان کینگستون، کریس براون و جیدن اسمیت او را برای ویژگی‌ها استخدام کردند. در زمان فرا رسیدن سال 2012، بیبر لوداکریس، دریک و نیکی میناژ را در دومین آلبوم خود قفل کرد. در 18 سالگی و در حالی که دنیا در دستان بیبر بود، می‌توانست شروع به آزمایش کند. خروجی او در اوایل دهه 2010 نوعی شلاق را برانگیخت و بین آهنگ «بعد تو» کریس براون تا «ریمیکس پدال گاز» از سیج جمینی جهش کرد.

به آرامی اما مطمئناً، بیبر چیزی بیش از یک ماشین ضربه‌ای بود. او آواز خود را اصلاح کرد، نوشتار خود را تیز کرد و از کبوتر کردن خودداری کرد. جدایی بین آثار پرطرفدار مانند “Despacito (ریمیکس)” و “Maria I’m Drunk” تراویس اسکات فاحش است. از سال 2023، ویژگی های بیبر بسیار رایج شده است، اما بهترین آنها کدام است؟ Complex Canada با دقت انتخاب کرد که کدام آهنگ ها در صدر فهرست ویژگی های جاستین بیبر قرار می گیرند.