اکشن برونسون نشان می دهد که چگونه امسال بیش از 125 پوند از دست داد

مانند بسیاری از ما ، اکشن برونسون خود را در تمام سالهای جهان در سال 2020 پیدا کرد ، اما بر خلاف بسیاری از ما او از زمان خود برای شکل گیری بهتر استفاده کرد. اوایل سال جاری ، او گفت که اغلب به ورزشگاه می رفت و آنچه را می خورد مشاهده می کرد ، و بعداً فاش کرد که در مجموع 80 پوند وزن کم کرده است. در نمایه جدید در سلامت مردان، برونسون توضیح داد که چگونه توانسته کل کاهش وزن خود را برای سال 2020 به 125 پوند برساند.

این هنرمند که در سنگین ترین وزن خود “400 پوند” فشار می داد توضیح داد: “این سفر مدت ها پیش آغاز شد.” “من سنگین متولد شدم. من بچه سنگینی بودم. این تحول مدتها بود که به سر رسیده بود.” رپر و مجری تلویزیون که نسبت به عشق به غذا خجالتی نبوده است ، گفت سبک زندگی او به عنوان یک رپ تور لعنت ، این خوشمزه است میزبان از پس او برآمده بود و او مدتها با کنترل بخش مبارزه می کرد.

وی اضافه كرد: تولد پسرش در سال 2019 به او الهام بخش شد تا اطمینان حاصل كند كه سلامتی خود را بهبود می بخشد ، “بسیاری از گاوها مانند پیش دیابت ، اگزما ، آسم ، انواع چیزهای گنگ لعنتی كه من به خودم داده بودم وجود داشت.” . این کار با تغییر روال کار او شروع شد ، هر روز ساعت 4 صبح با یک پروتئین شیک و یک صبحانه ثابت بیدار شد. پس از آن او به ایمپکت زون فیتنس در نیوجرسی می رفت ، به مدت 45 دقیقه در جعبه بازی می کرد و با مربی دیو پالادینو کار می کرد.

روش ترجیحی اکشن برای تمرین ، تمرین با فاصله زمانی شدید است. وقتی تصمیم گرفت که رابطه خود را با غذا تغییر دهد ، همانطور که در قسمت ویدئوی نمایه شرح داده شد ، او دید وزنش 375 پوند است. او همچنین آنچه را که روزمره اش تشکیل شده است به نمایش گذاشت ، با چندین مدار که شامل تمرینات ساده ای مانند وزنه برداری تا یک روال سریع با توپ های دارویی است.

وی گفت: “من در این مرحله كمی شبیه به یك خورنده خسته كننده هستم.” اگرچه اعتراف كرد كه همچنین “الان بیش از هر زمان دیگری به غذا علاقه دارد.” با این حال ، شاید چشمگیرترین قسمت در مورد کاهش وزن او این باشد که او فقط در مدت شش ماه موفق به انجام همه این کارها شده است. او به شوخی گفت: “من می دانم که از واگن می افتم” اما او متعهد شده است که سلامتی خود را بیش از هر زمان دیگری حفظ کند.

وی در پایان گفت: “اگر شما مبتلا به شکم و 5 درصد چربی بدن باشید ، می خواهید سنگین کنید تا این اتفاق در تمام زندگی شما رخ دهد.” “شما فقط باید بدانید که این همان چیزی است که هست. شما نگاه خود را به جایزه نگه می دارید و اجازه نمی دهید خود را سقوط کنید.”