اپلیکیشن جدید ONE2 1TWO با مسابقه ریمیکس Crop Circle 2 راه اندازی شد

دو سال پیش، مرحوم جمال ادواردز MBE یک برنامه جدید با نام 8BARS را تأسیس کرد، یک پلت فرم جدید شیک که برای کشف استعدادها و پرورش ارتباطات بین مخاطبان و فرهنگ موسیقی مردمی طراحی شده است. از زمان درگذشت نابهنگام ادواردز، این پلتفرم به توسعه خود ادامه داد و اکنون به ONE2 1TWO تغییر نام داده و مجدداً راه اندازی شده است.

ONE2 1TWO جدید و بهبود یافته دوباره طراحی شده است و اکنون بر مسابقات استعدادیابی برای کمک به کشف، حمایت و تقویت هنرمندان نوظهور تمرکز دارد. ONE2 1TWO همچنین روی ویژگی‌هایی کار می‌کند که به کاربران و هنرمندان اجازه می‌دهد از شرکت در مسابقات درآمد کسب کنند و حمایت مستقیم از هنرمندان مورد علاقه‌شان را برای طرفداران آسان‌تر کند.

جدیدترین رقابت با تولیدکننده مولتی پلاتین TSB به هنرمندان سه کشور اجازه داد تا برای جلسات استودیویی با تهیه‌کننده‌ای که با افرادی مانند J Hus، Dave، Stormzy، MoStack، Headie One، Knucks و غیره کار کرده است، رقابت کنند.

آنها همچنین به تازگی Nines را به عنوان یک سرمایه گذار و برای جشن گرفتن انتشار اخیر آلبوم جدید خود آورده اند. Crop Circle 2، هنرمند Church Road رقابت خود را در این برنامه راه اندازی کرده است. مسابقه ریمیکس Crop Circle 2 از هنرمندان دعوت می کند تا یک آیه از یکی از سه آهنگ جدیدترین آلبوم او را آپلود کنند: «تونی سوپرانو 2»، «ساعت مچی» و «تقویم». برنده جایزه بزرگ هنرمند یک جلسه استودیویی با خود ناینز برنده خواهد شد و یکی از طرفداران برتر نیز برنده خواهد شد Crop Circle 2 کالا و عکس با خواننده رپ.

هنرمندان دو هفته فرصت دارند تا در مسابقه شرکت کنند تا هنرمندان برتر برای شرکت در رای گیری طرفداران انتخاب شوند. تمام قوانین مسابقه را می توان در داخل برنامه یافت.