اولین نمایش: Myke Towers و J Balvin در نیویورک برای ویدیوی “Celos” پیوند می‌خورند

بعد از انتشار آلبومش La Vida Es Una اوایل امسال، Myke Towers با جی بالوین برای موزیک ویدیوی “Celos” همکاری کرد.

ویدیو نرم و صاف برای La Vida Es Una این آهنگ دو هنرمند را در شهر نیویورک پیوند می‌دهد، جایی که آهنگ را از مکان‌های مختلف از جمله بالای یک تاکسی اجرا می‌کنند. این دو بارها با یکدیگر همکاری کرده اند، از جمله “Billetes de 100” در سال 2021 و در ریمیکس آهنگ Miky Woodz “Pinky Ring” در سال 2019.

تاورز در بیانیه‌ای به Complex گفت: “من این افتخار را داشتم که در همکاری‌های گذشته با خوزه کار کنم و واقعاً هیجان‌زده بودم که بتوانم دوباره با او برای CELOS کار کنم.” “این آهنگ یک آهنگ موفق و یکی از مورد علاقه های من در خارج از آلبوم است! ما در نیویورک دور هم جمع شدیم تا ویدیو را فیلمبرداری کنیم و از چیدن آن لذت بردیم. من احساس می کنم ما واقعاً ماهیت CELOS را تسخیر کردیم و محصول نهایی را دوست داشتیم! امیدوارم همه از ویدیو لذت ببرند!»

قبل از انتشار La Vida Es Unaسوپراستار پورتوریکویی قراردادی با پوما امضا کرد تا اولین سفیر سبک زندگی موتوراسپرت آن شود. به عنوان بخشی از این همکاری، او در تولید محتوا، کمپین های بازاریابی و پروژه های مختلف دیگر برای برند کمک خواهد کرد.

من سال هاست که از طرفداران این برند هستم. تاورز می‌گوید که با عشق من به ماشین‌ها، کار با موتور اسپورت منطقی است. ما به سرعت می رویم و کارهای بسیار جالبی انجام می دهیم. مشتاقانه منتظر این همکاری هستیم، بیایید برویم!»

ویدیوی «سلوس» را در بالا تماشا کنید.