اولین نمایش: “Kayfabe” از Rich Aucoin نامه ای عاشقانه به زبان آمریکایی است

بازگشت به ماه سپتامبر ، چند سازنده مستقر در LA Aucoin غنی بیش از یک دهه با موسیقی خود موسیقی را محدود کرد ایالات متحده آلبوم ، نامه عاشقانه 12 قطعه ای به تکه صداها و ژانرهایی که این کشور در قرن بیستم به جهان صادر کرده است. این آلبوم با بازخوردهای فراوانی روبرو شد و از Aucoin برای پیوستن به نقاط مختلف ژانرهای به ظاهر متفاوت مانند سورف راک ، پاپ ، ایندی ، سول و هیپ هاپ تعریف و تمجید کرد.

حالا او بازگشته است تا دوباره از افتتاحیه آلبوم ، “Kayfabe” – آهنگ ترکیبی – بازدید کند هارمونی آوازی به سبک ساحل پسران ، طبل های هیپ هاپ و روح دهه 70 – با برخی از تصاویر بصری تاریک و بازیگر. مانند هر چیز دیگری در این سال ، تصاویر (به کارگردانی خود مرد) توسط COVID و محدودیت هایی که همه جنبه های زندگی روزمره ما را تغییر داده است شکل گرفتند. وی می گوید ، این ویدئو زندگی را به عنوان “یک ویدیوی کشتی گیر رفیق در مورد یک چهره و یک پاشنه در اطراف ایالات متحده پس از آخرالزمانی که برای نمایش بازماندگان نمایش های واودویلیان را برگزار می کند ، آغاز می کند. با عبور از دوچرخه ، “می گوید Aucoin ، با اشاره به دوچرخه خیریه خیریه در سراسر کشور او برای بهداشت روان آمریکا و انجمن بهداشت روان کانادا آغاز شده است. “اما ، پس از آن همه گیری اتفاق افتاد. بنابراین در اینجا چیزی است که من به جای آن با چهره های اکشن بر روی تلفن خود شلیک کردم.”

صحبت از متن آهنگ – که مانند اکثر آلبوم ها از سفر او به ساحل الهام گرفته شده بود – Aucoin به ما گفت ، “به تعبیر متن ترانه ، آواز بر اساس [Louis-Ferdinand] در “سفر به آخر شب” و پیش نویس های قبلی سلین شعرهای بیشتری در مورد کار در یک کارخانه فورد و غیره وجود داشت ، مانند قهرمان آن حماسه آمریکایی که از دریچه یک نویسنده فرانسوی گفته شد. این در مورد از دست دادن راه آمریکایی و فروش آن در حراج طمع بیش از حد سرمایه داری صحبت می کند. این نام همچنین از جهان کشتی حرفه ای گرفته شده است و این اصطلاح به معنای به تصویر کشیدن رویدادهای صحنه ای در صنعت به عنوان “واقعی” یا “واقعی” است. “