اولین نمایش: Grime Originals کامپینگ آینده خود را با “Ease” راه اندازی کرد

نام تجاری Grime Originals Sharky Major در حالی که برای انتشار اولین مجموعه خود آماده می شود، وارد فاز بعدی می شود. GOTA جلد 1. شارکی برای عملی کردن این برنامه‌ها، تصاویر بصری اولین تک‌آهنگ «Ease» را که با همکاری Sir Spyro، Jammer، So Large و Nasty Jack با شارکی به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی بود، حذف کرد.

تولید اسپایرو با الگوهای درام‌های کم‌پایین و منقبض، آرامشی شوم دارد که به Nasty Jack، Jammer و So Large پس‌زمینه‌ای بدحال و دراماتیک برای پشت و رو کردن محکم‌شان می‌دهد. طبیعتاً، آهنگ جدید با یک ویدیو نیز همراه است – به کارگردانی موجو و کارگردانی مشترک داس کانن – و به اندازه خود آهنگ پرتنش است، پس از تعقیب و گریز با ریسک بالا در بلوک، با Sharky پشت فرمان و So Large در دست برای گرفتن کالا در لحظه سرنوشت ساز

Sharky Major، مدیرعامل Grime Originals در صحبت‌های خود در مورد آهنگ جدید اظهار داشت: «Grime Originals همه چیز درباره MC‌ها، تهیه‌کنندگان و دی‌جی‌های مختلف است که با هم پیوند می‌خورند تا بدترین رویدادها را داشته باشند و اکنون نیز بدترین موسیقی گریم را با همکاری‌های غیرمنتظره از برخی از صحنه‌ها بسازند. بیمارترین هنرمندان این آهنگ آتش است! با سر اسپایرو که در یک تولید کوبنده به‌علاوه Nasty Jack، Jammer، و So Large میله‌های دیوانه‌کننده را رها می‌کنند که نشان می‌دهد چرا همگی از افراد برتر در صحنه محسوب می‌شوند! وقتی تصاویر بصری همراه با این آهنگ عظیم را می بینید، تحت تأثیر سطوح قرار خواهید گرفت!»

این اولین آهنگی است که از آلبوم تلفیقی آتی Grime Originals فاش می شود. GOTA جلد 1. پخش را در بالای ویدیو بزنید و سپس مطمئن شوید که “Ease” را به همه لیست های پخش خود اضافه کنید.