اولین برداشت از آلبوم جدید ناین با نام Crop Circle 2

یک هفته یا بیشتر، ناینز با لری جون و کیمیاگر ملاقات کرد. اوایل این هفته، توییتر در مورد اینکه آل باید با کدام هنرمندان بریتانیایی کار کند بحث می کرد. به درستی، شخصی اشاره کرد که قافیه‌نویسان بریتانیایی زیادی وجود ندارند که با آن صدا هماهنگ شوند، چه به دلیل سبک یا تجربه. با این حال، یکی از استثناهایی که پیش آمد، Nine بود و، همانطور که پیداست، Crop Circle 2 راه درازی را برای اثبات این نکته طی می کند.

این چهارمین آلبوم کمی با نه‌های قدیمی فاصله دارد – حتی از سال 2018 Crop Circle و 2020 خرچنگ در یک سطل، جایی که او عناصری از Afroswing و بیشتر را به صدای خود اضافه کرد – بنابراین باید دید که پاک گرایان چه فکری خواهند کرد. همانطور که آن دو آلبوم گواهی می دهند، اینطور نیست که نینز همیشه غم و اندوه بوده است، اما او در خود شادتر، آرام تر و راحت تر از آنچه ما تا به حال شنیده ایم به نظر می رسد. تولید از طیف وسیعی از تولیدکنندگان انجام می‌شود، اکثر آنها از بریتانیا هستند، اما تعداد کمی از تولیدکنندگان دورتر هستند.

این لیست شامل جروم ویلیامز، فلو، شو ان پروو، جیکوب منسون، ای، کارلوس، منصور براون، مونت بوکر، سویفتا، بنجی بنجی، آر 14 بیتس، میشلین شین، بیت بوچا، دنی گوت آن جویس، جی ایکس، مونرو و سوکاری است. . از نظر ویژگی‌ها، به طور مشابه گسترده است، با آیه‌ها و قلاب‌های مهمان از Skrapz، Wretch 32، J Styles، M Huncho، Lylo Gold، Potter Payper، Nafe Smallz، Clavish، Tiggs Da Author، Kojey Radical، Streetz، Fatz و عذاب کوچک.

پس از چند هفته برای نشستن با آلبوم، برخی از تیم Complex UK-Joseph ‘JP’ Patterson، James Keith و Emmanuel Onapa- نشستند تا اولین افکار خود را به اشتراک بگذارند. در زیر ضربه بزنید.