اولین بار: داستان ویدیوی قدرتمند “I Don’t Wanna Get High” را منتشر کرد

استوری، هنرمندی که دو بار نامزد جایزه جونو شده است، به تازگی ویدیوی جدید “I Don’t Wanna Get High” را از آلبوم خود منتشر کرده است. CH III: Come Up Deluxe.

به قول این هنرمند کانادایی/بریتانیا، این آهنگ و ویدیو از یک مکان شخصی آمده است و داستان زنی را روایت می کند که در آن سقوط کرده است. sex-قاچاق به عنوان یک جوان، استوری آماده شد تا وارد آن شود sex صنعت.

استوری می‌گوید: «من به کفش‌های رکابی شفافی که در استریپ کلاب می‌پوشیدم، دمپایی سیندرلا می‌گفتم. “به نظر قشنگتر بود. یعنی کی دیگه دمپایی شیشه ای میپوشه؟! من شدیداً می خواستم بعد از زنده ماندن از آن خط کار خارج شوم sex-قاچاق، اما من به پول هم نیاز داشتم و واقعا نمی دانستم چگونه می توانم برای یافتن راهی برای رسیدن به رویایم که نوازنده شدن است، حمایت کنم. مجبور شدم باشگاه استریپ و بدنم را برای خودم پس بگیرم. من صحبت می کنم sex-قاچاق به این امید که به مردم این امکان را بدهد که بفهمند این مشکل بیشتر از آنچه فکر می کنیم به ما نزدیک است.

این ویدیو توسط امبر گلدفارب کارگردانی شده است که آرلن آگوایو استوارت، رقصنده و نوازنده را در کنار خود دارد. طراح رقص میلا تی، طراح صحنه و لباس Kayleigh Choiniere، تدوینگر سارا ترودل و فیلمبردار Kes Tagney، پروژه را به رهبری زن تکمیل می کنند.

یک کانادایی که اکنون در انگلستان زندگی می کند، اواخر سال گذشته استوری در ویدیوی Stormzy برای “این چیزی است که من می گویم” با Amaarae، Black Sherif، Jacob Collier، و خانم Banks نمایش داده شد.