اولین آلبوم Rico Nasty Drops ‘Nightmare Vacation’

به لطف انتشار اولین آلبوم استودیویی این هنرمند بی سبک ، برای طرفداران قدیمی ریکو نستی ، امروز تعطیلاتی جهانی است. تعطیلات کابوس.

همانطور که نستی طی یک گفتگوی عمیق اخیر با زان لوو برای اپل موزیک توضیح داد ، بیشتر این آلبوم در دوره ای از زندگی او نوشته شده و ضبط شده است که اعتماد به نفس شخصی او تا حد معمول 10 برابری نکرده است. هم به بیماری همه گیر COVID-19 و هم “در حال رشد” ، اگرچه نتیجه نهایی احساس غرور تازه نسبت به خود بود.

“به همین دلیل آن را نامگذاری کردم تعطیلات کابوس نستی به لاو گفت: “چون همه گه هایی که من در یک لحظه از آنها ترسیده بودم ، از انجام دادن آنها ترسیده بودم و ترسیده بودم ، این به ماهیت دوم من تبدیل شد.” من اهمیتی نمی دهم که آیا احساسات کسی را جریحه دار کنم. من می خواهم آن را بپوشم. من اهمیتی نمی دهم که آیا به نظر می رسد کثیف است … تعطیلات کابوس در واقع فقط در مورد خود بودن ، واقعی ترین خود بودن ، گذراندن چیزهایی است که مردم به شما می گویند شما نمی توانید از آنها بیرون بیایید و از آنها بیرون می آیید ، و بیرون می آیید یک ستاره سنگی. “

این آلبوم تقریباً هر جنبه از آنچه Rico Nasty را به یک هنرمند جذاب تبدیل می کند ، با ساخت قله های صوتی خود در طیف وسیعی از تولید از 100 گیگابایت ، کنی بیت ها ، نگاهی به یک Daytrip و موارد دیگر ، لمس می کند.

نستی درباره معرفی خود با نام تجاری تحسین شده پاپ که توسط دو نفره دیلن بردی و لورا لس امکان پذیر شد ، به لوو گفت: “من از A&R خود حدود 100 گیگ شنیده ام.” “من همیشه از او می خواهم که مرا با گه های عجیب و غریب صدا کند. من به دنبال چیزی می گشتم. ارگاسم گوش را دوست دارم.”

پخش جریانی تعطیلات کابوس، شامل حضورهای گوچی مانه و موارد دیگر ، در زیر از طریق Spotify.

لحظاتی قبل از افتادن آلبوم ، نستی میزبان یک رویداد زنده YouTube با دوبله شد بعضی اوقات باید به مردم بگویید که F * ck را خاموش کنند.