افرومن رسما وارد رقابت های ریاست جمهوری 2024 شد

افرومن به طور رسمی پیشنهاد خود را برای کشور آغاز کرده است بالاترین دفتر.

به گزارش TMZ، هنرمند «زیرا من بالا گرفتم» مدارک لازم را برای شرکت در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2024 در برابر تعداد فزاینده ای از نامزدهای دموکرات و جمهوری خواه ثبت کرده است. این اسناد ظاهراً روز سه‌شنبه، درست چند روز قبل از شرکت افرومن – نام قانونی جوزف ادگار فورمن – در جشن‌های 4/20 به کمیسیون انتخابات فدرال ارائه شد.

مدیر مبارزات انتخاباتی او، جیسون ساویج، تایید کرد که این بومی لس آنجلس بر روی پلتفرم قانونی سازی ماری جوانا و اصلاحات عدالت کیفری، دو موضوعی که او به طور مداوم از آنها حمایت کرده است، شرکت می کند. ساوج به نبرد حقوقی جاری افرومن با مقامات اوهایو اشاره کرد و گفت که این موضوع بر فساد در سیستم عدالت کیفری ایالات متحده تاکید دارد.

ساویج گفت: «آزار و شکنجه مداوم افرومن توسط اداره کلانتر شهرستان آدامز آشکارا فاسد کاملاً نشان می دهد که این فساد رهبری به مجریان قانون در سراسر کشور سرایت کرده است. «اصلاح عدالت کیفری و قانونی‌سازی فدرال ماری‌جوانا دو مورد از اصلی‌ترین پلتفرم‌های مبارزات انتخاباتی او هستند. ما از شما حمایت می‌کنیم زیرا افرومن به‌عنوان فرمانده کل حشیش ما این هدف بزرگ و ارزشمند را به عهده می‌گیرد.»

افرومن که به عنوان یک مستقل نامزد می شود، مبارزات انتخاباتی خود را در دسامبر 2022 اعلام کرد. او پیامی طولانی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در آن ساویج از او به عنوان «فرمانده کل حشیش» و «رئیس دولت» یاد کرد.

«زمانی در جریان رویدادهای انسانی فرا می رسد که باید تغییر را تحت تأثیر قرار داد. در بخشی از این اطلاعیه آمده است که زمان آن است. “آمریکایی ها رنج می برند و وضعیت موجود دیگر قابل قبول نیست. تورم از کنترل خارج شده است. اقتصاد به هم ریخته است. بازار مسکن سرسام آور است. سیاستمداران فاسد هستند. سیب های بد اجازه دارند در مجریان قانون، در میان افسران نجیب و شجاع ما باقی بمانند. گیاهان دارویی جرم انگاری می‌شوند، در حالی که شرکت‌های داروسازی خود را با مواد شیمیایی با عوارض جانبی ناشناخته غنی می‌کنند… چه کسی بهتر از بالاترین و پرشورترین پلایا در بازی، بالاترین مقام را در این سرزمین دارد؟ او برای مرد سیاه پوست، مکزیکی، حتی سفیدپوست فقیر، همه انسان هایی است که هیچ حقوقی ندارند. پس گذشته خود را زمین بگذارید و آینده خود را انتخاب کنید.”

او همچنین سنگ بنای مبارزات انتخاباتی خود، از جمله غرامت برای سیاهپوستان آمریکایی، قانونی کردن فحشا، و توقف همه کمک های خارجی را بیان کرد.