اسنوپ داگ می گوید پیشنهاد مالکیت سناتورهای اتاوا شوخی نیست: “من اتاوا را می خواهم زیرا اتاوا من را می خواهد”

پس از انتشار اخباری مبنی بر پیوستن اسنوپ داگ به رقابت برای خرید سناتورهای اتاوا، رپر افسانه ای موضع خود را دوچندان کرد و گفت که کاملاً جدی است که می خواهد در این تیم سهمی داشته باشد.

اسنوپ در مصاحبه ای با The Athletic توضیح داد که او واقعاً به خرید سناتورها علاقه مند است و این یک شیرین کاری تبلیغاتی نیست.

“این یک شوخی یا هیچ حقه ای نیست. یا یک تصویر یا شبیه بازی. اسنوپ به The Athletic گفت: این یک بازی مالکیت واقعی است. “و اسنوپ پایش را در شهر خواهد گذاشت.”

برخی از منتقدان اولیه تعجب می کردند که چرا اسنوپ به جای یک شهر آمریکایی مانند آتلانتا یا هیوستون، سرمایه گذاری در اتاوا را انتخاب می کند.

اسنوپ افزود: “من اتاوا را می خواهم زیرا اتاوا من را می خواهد.” «این یک شهر پر رونق است. تیم به محض اینکه مالکیت را به دست آوردیم، یک چرخش را انجام خواهد داد. بازیکنان الهام گرفته اند. جامعه الهام گرفته است. احساس کردم این چیزی است که اتاوا به آن نیاز دارد.»

اسنوپ در ادامه عشق خود به اتاوا را توضیح داد و اظهار داشت که پیراهن ری امری را که در سال 2007 دریافت کرده بود را گرامی می‌دارد و عکسی را در اتاق وزن خود آویزان کرد که نشان می‌داد او پیراهن اریک کارلسون را در طول نمایشی در Ottawa Bluesfest در سال 2014 پوشیده بود.

اسنوپ گفت: “من عاشق شهر هستم.” هر بار که از شهر می‌آیم، برایم فرش قرمز پهن کرده‌اند. هواداران، شهر. هر کس. چیزی جز عشق نبوده وقتی به اندازه من دور دنیا می گردی، مکان های خاصی در قلبت می ماند. هر جا که در کانادا می روم، همیشه عشق بوده است، اما چیزی در مورد اتاوا وجود دارد. و فرصت خرید تیم؟ در حال حاضر زمان بی عیب و نقصی است.»

اگرچه اسنوپ می‌خواهد سناتورها در مسابقه شرکت کنند، اما هدف اصلی او یافتن راه‌های جدیدی برای آوردن هاکی به جوامع کم‌رنگ‌تر است.