اسنوپ داگ در رقابت با رایان رینولدز برای خرید سناتورهای اتاوا

اسنوپ داگ جدیدترین فرد مشهوری است که به مناقصه خرید سناتورهای اتاوا پیوسته است.

طبق گزارش The Athletic، خواننده رپ “جین اند جویس” با تهیه کننده فیلم Neko Sparks در تلاش برای دور کردن تیم از سایر خواستگاران همکاری می کند.

او به شدت درگیر است. او ایده هایی را مطرح می کند. یکی از منابع اتلتیک گفت: و او کاملاً هیجان زده است. او این تیم را می خواهد.

در صورتی که تیم اسپارکس در پیشنهاد خود برای خرید سناتورها موفق شود، اسنوپ در چندین بازی در پایتخت کشور شرکت خواهد کرد و همچنین به تیم TSN می‌پیوندد تا در طول بازی‌های مختلف در فصل 2023-24 تفسیر و تحلیل ارائه کند.

این گزارش همچنین اشاره کرد که گروه Sparks از قیمت 1 میلیارد دلاری که در اطراف شناور بوده است، نمی ترسد.

اسنوپ علاقه خود به خرید سناتورها را در اینستاگرام خود تأیید کرد، جایی که گفت که تلاش اسپارکس برای اتاوا را تحسین می کند.

اسنوپ نوشت: “کاری که نکو اسپارکس در تلاش است در اتاوا انجام دهد شگفت انگیز است و من مشتاقانه منتظر هستم که از آن تیم مالکیت جدا شوم.” “من می خواهم هاکی را به جامعه خود بیاورم.”

پست جدید  Lil Nas X سانتای جدیدی است در Michael J. Fox - پیش پرده ویژه تک آهنگ "Holiday" آینده 808011000110888 Lil Nas X این جمعه آهنگ جدیدی با عنوان "تعطیلات" دارد. ایکس به مناسبت آنچه او روز یکشنبه به عنوان "اولین تک آهنگ تقریباً دو ساله" خود تبلیغ کرد ، تریلری را منتشر کرده است که شامل یک و تنها مایکل جی فاکس است. کلیپ با صدای شکستن X باز می شود در جاده "Old Town Road" ضربه بزنید زیرا ما به یک شهر با مضمون غربی معرفی می شویم. بابانوئل - که کاملاً واقعی است - پس از آن به دلیل مستی شدید از سالن بوت می شود ، در آن زمان او سقوط می کند. X به طور واقعی در سانتا کلاوس x Tim Tim Allen 1994 ، پس از آن X با پیامی که به او اطلاع می دهد که اکنون "سانتا جدید" است اتفاق می افتد. از آنجا ، ما یک سر به عقب به آینده می دهیم در هنگام خروج X با کمک برخی از گوزن های شمالی خود به خود حق رای داده است. فاکس هشدار می دهد "هر کاری که می کنی ، Nas ، به سال 2020 نرو". هنگام به اشتراک گذاشتن کلیپ در اینستاگرام ، فاکس همچنین اشاره کرد که برخورد X با سانتا شامل برخی از شیطانهای سفر طولانی مدت خواهد بود. فاکس گفت: "همیشه وقتی که به گذشته سفر می کنید زمان خوبی است" ، افزود که "از اینکه بخشی از این. " از بالا ، کلیپ به کارگردانی جیسون کونیگ را از طریق YouTube و / یا اینستاگرام به طور کامل دریافت کنید. اولین EP X در ژوئن سال گذشته وارد شد و شامل همکاری با Cardi B ، Travis Barker ، و - در قالب ریمیکس "Old Town Road" برنده گرمی - اشاره به "بیلی ری سیروس" ، آهنگساز "Achy Breaky Heart". برای ثبت نام در خبرنامه مجتمع برای اخبار ، اخبار ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط اشتراک گذاری این داستان