استریم جویس WRLD ‘Goodbye & Good Riddance’ Anniversary Edition با دو آهنگ جدید

میراث Juice WRLD همچنان ادامه دارد.

نیمه شب جمعه، املاک رپر فقید با نسخه پنجمین سالگرد پخش شد. خداحافظ و رهایی خوب، اولین آلبوم مولتی پلاتین رپر فقید که شامل آهنگ‌هایی مانند «رویاهای شفاف»، «هدر رفته»، «همه دختران یکسان هستند» بود. درست مانند نسخه سه ساله، این تلاش با دو آهنگ جدید گسترش می‌یابد: “No Good” با مشارکت روسیان و لیل بیبی، و همچنین “Glo’d Up” به تهیه کنندگی مشترک بیبی، Take a Daytrip، و راس چل.

بیبی و مدیر جویس، پیتر جیدئونوو، به Complex گفت: “ما امیدواریم طرفداران از موسیقی جدید لذت ببرند و از آن برای زنده نگه داشتن میراث جویس استفاده کنند و امیدواریم به این کار ادامه دهیم.” “موسیقی جدید به زودی.”

می توانید استریم کنید خداحافظ و رهایی خوب آلبوم 5 Year Anniversary اکنون در تمام پلتفرم های پخش عمده، از جمله Apple Music و Spotify.

به افتخار سالگرد پروژه، باشگاه 999 میزبان یک رویداد پاپ آپ ویژه با مشارکت NTWRK است. تجربه سه روزه همهجانبه شامل کالاهای انحصاری، همکاری‌ها، پخش موسیقی جدید و همچنین فیلم‌هایی است که قبلاً هرگز دیده نشده‌اند.

“ما فوق العاده برای بزرگداشت 5 سالگی آلبوم تاریخی Juice WRLD هیجان زده هستیم. خداحافظ و رهایی خوبجیدئونوو گفت، از طریق این تجربه پاپ آپ همهجانبه. این رویداد طرفداران را به هنر Juice WRLD نزدیک‌تر می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد ضمن گوش دادن به موسیقی جدید، کاوش در همکاری‌های انحصاری و غوطه‌ور شدن در دنیای فریبنده‌اش، میراث او را جشن بگیرند.»

این رویداد پاپ آپ بین ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر، از 19 تا 21 مه، در خیابان Fairfax N 433 در لس آنجلس، کالیفرنیا برگزار خواهد شد.

را خداحافظ و رهایی خوب جشن سالگرد کمتر از پنج سال پس از آن برگزار می شود که جویس در فرودگاه میدوی شیکاگو دچار تشنج شد. این خواننده رپ 21 ساله شیکاگو بلافاصله به بیمارستانی در همان نزدیکی منتقل شد و ساعاتی بعد اعلام شد که درگذشت. دفتر پزشکی قانونی شهرستان کوک تشخیص داد که جویس بر اثر مصرف بیش از حد تصادفی اکسی کدون و کدئین جان باخته است.