استریم آلبوم جدید مایک دین ‘4:23’ با 4 آهنگ جدید با The Weeknd

مایک دین با آلبوم جدیدش دوباره در کانون توجه قرار گرفت 4:23 با حضور The Weeknd به عنوان تهیه کننده اجرایی. را طلوع اف ام hitmaker همچنین آواز خود را به چهار آهنگ قرض داده است: “Defame Moi”، “Artificial Intelligence”، “More Coke” و “Emotionless”.

این نوازنده قدرتمند چند ساز، تهیه‌کننده، مهندس، خدای بی‌پرده، و افسانه همه‌جانبه در توییتر فاش کرد که او و The Weeknd با ایجاد چهار آهنگ جدید «همه این هفته ساخته شده‌اند»، حضور پشت سر هم در کواچلا را دنبال کردند.

او به یکی از طرفداران نگران، که احتمالا جلسات امیدوارکننده مایک و آبل در استودیو لایو اینستاگرام را ندیده بود، قول داد: «از دور انداختن استفاده نکنید.

دین علاوه بر کمک به ساخت دو مجموعه کلاسیک Coachella توسط Metro Boomin، از 070 Shake بی‌نظیر در جشنواره پشتیبانی کرد. مایک اولین بار در سال 2015 برای آلبوم دوم خود با The Weeknd ارتباط برقرار کرد زیبایی پشت جنون– تکه تکه کردن و تولید مشترک با همکار سابق چندین ساله خود، کانیه وست، در “به دوستان خود بگویید” – و پنجاه سایه خاکستری تک آهنگ “Where You Belong” یک هفته پیش آنها در “فانتزی دوگانه”، تولید مشترک مترو بومین، تک‌آهنگ آینده‌نگار که HBO را راه‌اندازی می‌کند، همکاری کردند. بت، که در آن The Weeknd نقش آفرینی می کند و دین نقش خودش را می گیرد.

در سه سال گذشته، مایک دین آلبوم‌های سالانه و سنگین بداهه نوازی را برای بزرگداشت 4/20 منتشر کرده است – اولین آلبوم انفرادی که به درستی نامگذاری شده است. 4:20 و جانشینان آن 4:22 و ایالت دود 42222. تازه منتشر شده 4:23 انحرافی از فرمول عمدتاً ابزاری است که قبلاً دیده بود که دین از خویشتنداری تحسین برانگیزی استفاده می کند تا حتی یک ستاره فوق ستاره را از روودکس عظیم خود که شامل جی زی، بیانسه، دریک، تراویس اسکات، پوشا-تی، کید کودی می شود، استفاده نکند. و تعداد بی شماری دیگر

دین 58 ساله از سال 1992 به طور فعال با هنرمندان بزرگ هیپ هاپ درگیر بوده است. سال گذشته او دانش عمیق خود را در مورد این ژانر به تولید اجرایی اولین آلبوم تلفیقی Pigeons & Planes آورد. سال بعد می بینمت. بنیانگذار P&P و جنرال موتورز جیکوب مور در مورد مشارکت مایک در این پروژه (که شامل Teezo Touchdown، Terry Presume، Redveil، EKKSTACY، Baird، Sash و غیره بود) نوشت:

ما با Big.Ass.Kids و ADA همکاری کردیم و شروع کردیم به تماس با هنرمندانی که دوستشان داریم آهنگ بخواهند. با کمال تعجب، اکثر آنها بله گفتند. سپس قبل از اینکه موسیقی داشته باشیم در مورد آن در اینستاگرام پست گذاشتیم. گفتیم داریم آلبوم می سازیم! و مایک لعنتی دین در مورد آن نظر داد: “شما به یک تهیه کننده اجرایی نیاز دارید تا آن را تمام کند.” ما خندیدیم، چون واضح است که این یک شوخی بود، اما کمی بعد با مایک دین در زوم بودیم و به یک شوخی تبدیل شد. … همه هنرمندان با مایک دین جلساتی داشتند و او کل کار را میکس و مسترینگ کرد. من کسی نیستم که از پیچیدگی های میکس و مسترینگ آنقدر که شاید باید قدردانی کنم، اما می توانم این را به شما بگویم: مایک دین یک نابغه است و باعث شد که کل این پروژه بزرگتر، بهتر و منسجم تر به نظر برسد.”

مایک دین را استریم کنید 4:23، همکار تولید شده توسط The Weeknd، در زیر.