اریکه بدو نتایج آزمایش غیر طبیعی COVID-19 را به اشتراک می گذارد

اریکه بادو کاملاً گیج شده است. روز جمعه ، خواننده برنده جایزه گرمی در توییتر فاش کرد که چندین آزمایش COVID-19 انجام داده است که نتایج متفاوتی به همراه داشته است.

بادو به پیروان خود گفت که هیچ علائمی از خود نشان نمی دهد ، اما قبل از اجرای اجرای زنده با گروهش ، به عنوان یک اقدام پیشگیرانه آزمون را انجام داد. پس از انجام یک آزمایش سریع ، به بادو اطلاع داده شد که وی از نظر آزمایش در سوراخ بینی چپ خود مثبت است ، اما در آزمایش سمت راست منفی است.

وی در توئیتر خود نوشت: “شاید آنها نیاز به تماس با سویس بیتس داشته باشند تا بتوانند بین آنها عکس العمل نشان دهند.” “نکته جالب این است که دکتر فقط نتیجه مثبت را گزارش داد. آنچه در اینجا شروع می شود. تست سریع. $ $ $ $ smh.”

وی سپس اسکرین شاتی از سند نتایج آزمایشگاه به اشتراک گذاشت که در آن نوشته شده بود: “سوراخ بینی مثبت و منفی سوراخ بینی منفی”.

بادو به پیروان خود اطمینان داد که احساس خوبی دارد ، اما خواستار تحقیق در مورد نتایج ناسازگار شد. او همچنین فاش کرد که بعداً همان روز آزمایشات دیگری انجام داده و نتایج منفی بیشتری دریافت کرده است.

وی نوشت: “چه مشكلی وجود دارد كه پس از 24 ساعت آزمایش مثبت شود و 3 برابر منفی شود. همان آزمایش.” “ما می فهمیم که آنها 100٪ دقیق نیستند اما این عجیب است.”

ایلون ماسک روز جمعه تجربه مشابهی را از طریق توییتر به اشتراک گذاشت. مدیر عامل تسلا همچنین ادعا کرد که او چندین آزمایش سریع آنتی ژن انجام داده است که با نتایج متفاوتی بازگشت.

وی در توییتی نوشت: “چیزی بسیار ساختگی در جریان است.” “امروز چهار بار از نظر کووید آزمایش شد. دو آزمایش منفی ، دو آزمایش مثبت بود. دستگاه مشابه ، آزمایش مشابه ، همان پرستار. آزمایش سریع آنتی ژن از BD.”