ارزش املاک Nipsey Hussle بیش از 4 میلیون دلار است

تأثیر نایپسی هاسل بی ارزش است ، اما از نظر قانونی ، سرانجام مبلغی دلاری برای رپر ارزیابی شده است.

TMZ روز سه شنبه گزارش داد که ارزش دارایی Nipsey کمی بیش از 4.1 میلیون دلار ارزیابی شده است. نیپسی برند خود را بر اساس مالکیت بنا کرد و طبق خدمات ارزیابی ، او آنچه را که موعظه می کرد تمرین می کرد. بیشتر دارایی خالص نیپ از سبد سهام علامت تجاری وی ، سهام شرکتهای متعلق به وی و همچنین جواهراتی بود که از ارزش بالایی برخوردار بودند – مانند گردنبندهای طلا و رولکس.

گفته می شود که نیپسی دارای 25 درصد سهام سهام مارک لباس ماراتون بود که بیش از 270،000 دلار ارزش داشت. علاقه 100 درصدی او به All Money In No Money Out، Inc بیش از 2 میلیون دلار ارزش داشت. وی همچنین دارای شکل ، نام ، صدا ، امضا و سایر علائم تجاری خود بود که ارزش آنها زیر 1 میلیون دلار است اما با رشد میراث وی همچنان افزایش می یابد.

علی رغم همه این مالکیت ، املاک ادعا می کردند که نیپسی شخصاً مالک هیچ املاکی نیست. با این حال ، این بدان معنا نیست که رپر از طریق مشاغل مختلفی که مستقیماً نمی تواند به او یا ارزش خالصش کمک کند ، ساختمان و دارایی نداشته است. در حال حاضر این املاک بین دو فرزند نیپسی تقسیم شده است. لورن لندن امور مالی متعلق به پسرشان ، کروس ارمیاس اصغدوم را کنترل خواهد کرد. بقیه خانواده نیپسی نیمی را که متعلق به دختر رپر از رابطه قبلی است ، ایمانی اصغدوم ، که سرپرستی وی به دلیل اختلاف در مورد حضانت به خانواده نیپ تعلق گرفت ، کنترل خواهند کرد.