اختصاصی: آخر هفته هارتبیت کوین هارت برای ضربه زدن به وگاس با جی کول و بیشتر

کوین هارت با بازگشت جشن های آخر هفته هارتبیت خود در لاس وگاس تابستان امسال همه چیز را انجام می دهد.

همانطور که در روز چهارشنبه اعلام شد، کمدین و شرکت هارتبیت او چهار روز کمدی و موسیقی را در Resorts World لاس وگاس طراحی کرده اند که از 6 ژوئیه شروع می شود. طرفداران می توانند منتظر اجرای J. Cole، Jack Harlow، Ludacris، Kaskade، RL Grime، Hart باشند. خودش و بیشتر

هارت در بیانیه ای به گذشته هفته هارتبیت پرداخت و در عین حال به آینده نزدیک نگاه کرد.

هارت، که تور Reality Check او در طول این رویداد چهار روزه به پایان می رسد، گفت: «آخر هفته هارت بیت همیشه یک جشن شگفت انگیز از کمدی، فرهنگ و موسیقی بوده است، بنابراین می دانید که ما باید تمام راه های بازگشت امسال را نشان می دادیم. . ما یک آخر هفته شگفت‌انگیز و پر از اکشن را گرد هم آورده‌ایم و من نمی‌توانم منتظر بمانم تا همه چیز را ببینم، زیرا هارتبیت بر Resorts World را تصاحب می‌کند.

ترکیب آخر هفته هارتبیت ژوئیه 2023
تصویر از طریق Publicist

موسیقی و کمدی تنها چیزهایی نیستند که در دستور کار برای پرتاب چهار روزه قرار دارند. شرکت کنندگان همچنین این شانس را خواهند داشت که دعوت پوکر هارتبیت، پارتی استخر راک د بلز و موارد دیگر را بررسی کنند. این جمعه از ساعت 13:00 شروع می شود. ET، بلیط های آخر هفته هارتبیت در این لینک در دسترس خواهد بود.

در بخش انحصاری هارت، جزئیات آخر هفته هارتبیت چهارشنبه به دنبال ماه گذشته است دی هارت انتشار کلیپ فصل 2 و مصاحبه همراه. در این برنامه، هارت در مورد آنچه که برای آینده شغلی خود در ذهن دارد صحبت کرد.

او گفت: «احساس می‌کنم کارهای زیادی وجود دارد که انجام نداده‌ام و می‌خواهم انجام دهم،» و افزود که «خیلی چیزها هستند که من به آنها توجه دارم».

بحث کامل را اینجا مرور کنید.