اختصاصی: آخر هفته هارتبیت کوین هارت برای ضربه زدن به وگاس با جی کول و بیشتر

کوین هارت با بازگشت جشن های آخر هفته هارتبیت خود در لاس وگاس تابستان امسال همه چیز را انجام می دهد.

همانطور که در روز چهارشنبه اعلام شد، کمدین و شرکت هارتبیت او چهار روز کمدی و موسیقی را در Resorts World لاس وگاس طراحی کرده اند که از 6 ژوئیه شروع می شود. طرفداران می توانند منتظر اجرای J. Cole، Jack Harlow، Ludacris، Kaskade، RL Grime، Hart باشند. خودش و بیشتر

هارت در بیانیه ای به گذشته هفته هارتبیت پرداخت و در عین حال به آینده نزدیک نگاه کرد.

هارت، که تور Reality Check او در طول این رویداد چهار روزه به پایان می رسد، گفت: «آخر هفته هارت بیت همیشه یک جشن شگفت انگیز از کمدی، فرهنگ و موسیقی بوده است، بنابراین می دانید که ما باید تمام راه های بازگشت امسال را نشان می دادیم. . ما یک آخر هفته شگفت‌انگیز و پر از اکشن را گرد هم آورده‌ایم و من نمی‌توانم منتظر بمانم تا همه چیز را ببینم، زیرا هارتبیت بر Resorts World را تصاحب می‌کند.

ترکیب آخر هفته هارتبیت ژوئیه 2023
تصویر از طریق Publicist

موسیقی و کمدی تنها چیزهایی نیستند که در دستور کار برای پرتاب چهار روزه قرار دارند. شرکت کنندگان همچنین این شانس را خواهند داشت که دعوت پوکر هارتبیت، پارتی استخر راک د بلز و موارد دیگر را بررسی کنند. این جمعه از ساعت 13:00 شروع می شود. ET، بلیط های آخر هفته هارتبیت در این لینک در دسترس خواهد بود.

پست جدید  Premiere: شف G موفقیت خود را در ویدئوی "Lights On"

در بخش انحصاری هارت، جزئیات آخر هفته هارتبیت چهارشنبه به دنبال ماه گذشته است دی هارت انتشار کلیپ فصل 2 و مصاحبه همراه. در این برنامه، هارت در مورد آنچه که برای آینده شغلی خود در ذهن دارد صحبت کرد.

او گفت: «احساس می‌کنم کارهای زیادی وجود دارد که انجام نداده‌ام و می‌خواهم انجام دهم،» و افزود که «خیلی چیزها هستند که من به آنها توجه دارم».

بحث کامل را اینجا مرور کنید.