اتهام تفنگ Latto پس از تکمیل خدمات اجتماعی رد شد

اتهام اسلحه علیه Latto پس از اتمام دوره ایمنی اسلحه و بیش از 100 ساعت خدمات اجتماعی توسط خواننده رپ رد شده است.

TMZ گزارش می دهد که پرونده او به طور رسمی در دادگاه عالی شهرستان لس آنجلس در روز سه شنبه رد شد. لاتو در حادثه ای در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در ماه مه 2021 به حمل اسلحه گرم و مخفیانه متهم شد. یک قاضی بعداً حکم کرد که لتو باید یک دوره ایمنی را بگذراند، 120 ساعت خدمات اجتماعی انجام دهد و از همه سلاح های گرم اجتناب کند. که او تکمیل کرده است

جمال توسن، وکیل لاتو به TMZ گفت: «من از نتیجه بسیار خوشحالم و خوشحالم که موکلم می‌تواند در حرفه‌ی شکوفا خود به پیش برود.

این خبر یک ماه پس از آن منتشر می شود 777 هنرمند داستانی را رد کرد که در آن همان رسانه گزارش داده بود که او به اتمام ساعات خدمات اجتماعی خود نزدیک شده است.

این جوان 24 ساله در ماه مارس در توییتر نوشت: «نمی‌دانم که این اطلاعات دروغین را منتشر کرده است، زیرا من در هیچ برنامه‌ای نیستم. «همچنین این وضعیت بیش از یک سال پیش اتفاق افتاد و تا زمانی که در آیه Boom pt 2 به آن اشاره نکردم، هرگز نمی‌دانستید. راهبه برای “لفس زدن”. بزار تو حال خودم باشم.”

بعداً، لاتو در لایو اینستاگرام خود اعلام کرد که او یک «زن خانه‌دار» است نه یک «گانگستا»، و دلیلی برای ارائه تصویری سخت ندارد.

او گفت: “این لعنتی که من را به باد می دهد.” “عزیز من فقط به تو می گویم که داستان را اشتباه فهمیدی. من گانگستا نیستم، عوضی ها هرگز ادعا نکرده اند که گانگستایی هستند. من گانگستا نیستم عزیزم من پول میگیرم، لعنتی؟ من ***کسی دارم که هر شب این انگشتان پا را می مکد، این الاغ را از پشت بخورد. من آشپزی می کنم، من یک زن خانه دار هستم، هیچ گانگستایی نیستم. لعنتی؟ چه کسی می خواهد لاف بزند… من معاملات میلیون دلاری گرفتم. مثل جمع. معاملات چند میلیون دلاری روی میز لعنتی؟ من سعی نمی کنم هیچ تصویر گانگستری لعنتی را تحت فشار قرار دهم، لعنتی؟

او ادامه داد: «در واقع، ما آن چیزها را مخفی نگه داشتیم. این مزخرف بیش از یک سال پیش ما این چیزا رو مخفی نگه داشتیم من آن را در یک آهنگ ذکر کردم زیرا داشتم آن بیت را آزادانه می‌نویسم و ​​از دهانم بیرون رفت.»