آینده درباره لبرون صحبت می کند که حامی بزرگ کارش است

لبرون جیمز هرگز از وفاداری خود به Future Hive ابایی نمی کند، زیرا فوق ستاره لس آنجلس لیکرز در طول سال ها به طور مداوم عشق خود را به موسیقی رپر آتلانتا نشان داده است.

از طرف دیگر، فیوچر از داشتن لبرون به عنوان یکی از بزرگترین طرفداران خود الهام گرفته است. طی یک حضور اخیر در برنامه شبانه MSNBC بیت با آری ملبر، از پلوتو خواسته شد تا نظرش را در مورد اینکه چه احساسی دارد “که موسیقی متن زندگی بسیاری از مردم، از جمله لحظات بزرگ لبرون” است را بیان کند.

فیوچر گفت: «احساس عالی است. “این فقط باعث می شود که من ادامه دهم، به من الهام و انگیزه می دهد تا فقط در استودیو بمانم و آهنگ های مختلف را ادامه دهم، می دانید. ساختن آن موسیقی.”

او افزود: «من دوست دارم وقتی مردم چیزهای خاصی در مورد آن می گویند، و این فقط به من الهام می دهد، وقتی آنها چیزهایی در مورد من می گویند چیزهایی در مورد حرفه من می گویند. قطعاً به من الهام می‌دهد.»

در طول دهه گذشته، عشق لبرون به آینده بارها مورد توجه قرار گرفته است، به ویژه در سال 2015، زمانی که اسطوره آن زمان Cavs تمام تابستان را رقصیدن با موفقیت بزرگ Future “March Madness” گذراند. در ماه ژوئیه، هنگامی که یکی از طرفداران در توییتر از او خواست که آهنگ مورد علاقه خود را در آن لحظه نام ببرد، لبرون در انتخاب آهنگ تردیدی نکرد.

در می 2021، خاویار رپ حساب توییتر از سران هیپ هاپ پرسید که کدام خواننده رپ شایسته حضور در کوه راشمور دهه 2010 رپ در کنار دریک، کندریک لامار و جی کول است.

لبرون در پاسخ نوشت: «هندریکس آینده».