آینده به نظر می رسد دنباله دار نوار کلاسیک “هیولا” او را تحریک می کند

فیوچر سرانجام کلاسیک سال 2014 خود را منتشر کرد هیولا سال گذشته به سرویس های پخش جریانی دسترسی پیدا کرد و اکنون به نظر می رسد که رپر در حال اذیت کردن دنباله این نوار است.

در یک پست کوتاه به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام خود ، خواننده رپ پرکار پیشنهاد کرد که پیگیری کند بالا زندگی و پلوتو x کودک پلوتو با Lil Uzi Vert می تواند عاقبت انتشار محبوب طرفداران باشد. در کنار عکسی از Southside ، Metro Boomin و DJ Esco در آنچه به نظر می رسد یک استودیو باشد ، Future به سادگی نوشت: “Monster 2؟” مترو و ساوت ساید هم به نسخه اصلی کمک کردند هیولا، که اسکو میزبان آن بود.

Future دنباله هایی از پروژه های او را در گذشته منتشر کرده است ، شاید مهمترین آنها Dirty Sprite 2 و حالت Beast 2. مثل با هیولا، پیشینیان هر دو پروژه اغلب از بهترین مطالب Future در نظر گرفته شده اند. اصلی هیولا در سال گذشته ، به مناسبت پنجمین سالگرد نوار در همه سیستم عامل ها در دسترس قرار گرفت ، Future یادداشتی را با طرفداران به اشتراک گذاشت تا از آنها به خاطر حمایتشان تشکر کند

فیوچر هنگام به اشتراک گذاشتن اخبار گفت: “من همیشه از طریق موسیقی خود صحبت کرده ام و مردم با تمام وجود از جانب جانبداری از آزمایشات و مصیبت های من حمایت می کردند. با گذشت پنج سال این کلاسیک در همه سیستم عامل ها موجود است.” “متشکرم برای عشق”. باید دید چه زمانی طرفداران انتظار دارند یک دنباله بالقوه را بشنوند ، اما به راحتی می توان تصور کرد که Future قبلاً کارهایی را برای هرچه بعدی شروع کرده است آغاز کرده است.