آیس اسپایس به عنوان مهمان ویژه آنا وینتور، اولین حضور خود در مراسم Met Gala را تایید کرد.

آیس اسپایس قرار است عصر دوشنبه برای اولین بار در Met Gala برگزار شود، بنا بر گزارش ها، به دنبال دعوت شخصی از ووگ ویرایشگر آنا وینتور

همانطور که اولین بار توسط TMZ گزارش شد، اسپایس اولین حضور خود را در این رویداد در Balmain سفارشی انجام می دهد و به عنوان مهمان به جمع آوری کمک های مالی سالانه دعوت شده است. ووگ. در زمان نگارش این مقاله، هیچ اطلاعیه رسمی در مورد ظاهر منتشر نشده بود.

هنگامی که برای اظهار نظر توسط Complex تماس گرفت، یکی از نمایندگان Ice Spice تأیید کرد که او امسال در Met Gala شرکت خواهد کرد.

مجتمع همچنین به Balmain رسیده است، ووگو Met برای نظر بیشتر. این داستان ممکن است به روز شود. در هر صورت، به شدت توصیه می‌شود که به‌روزرسانی‌های مطمئن از روند امشب را زیر نظر داشته باشید.

قبل از گزارش TMZ، اسپایس آ ووگ و اعلامیه eBay در رسانه های اجتماعی.

“من شریک هستم با ووگ و eBay برای اعلامیه ویژه در اولین دوشنبه ماه مه،” او در یک کلیپ اخیرا به اشتراک گذاشته شده است. برای بزرگ‌ترین شب مد به من بپیوندید. شما نمی خواهید این را از دست بدهید.»

تا روز دوشنبه، این همکاری در قالب یک برنامه ویژه فاش شد ووگ– تولید مجموعه قابل خرید از قطعات مختلف طراح، همانطور که در اینجا مشاهده می شود.