آیس اسپایس آهنگ تازه لو رفته “Like” را “دور انداختن” می نامد

پس از اینکه هفته گذشته آهنگ منتشر نشده Ice Spice به نام “Like” لو رفت، این نقل قول 23 ساله در توییتر یک قطعه دقیقه ای از این آهنگ را منتشر کرد و آن را “دور انداختن” نامید.

“چرا سعی می کنی دنبال من بیایی؟” او در آهنگی که توسط RiotUSA تهیه شده بود رپ می زند. “مثل، نمی‌دانستم که با من لعنتی می‌کنی / من آدم بدی هستم، اما متواضعانه این کار را بکن / لایک کن، لطفاً زیاد روی من نباشد.”

“Like” مدت کوتاهی پس از اولین ریمیکس “پرنسس دایانا” او با نیکی میناژ در رتبه 4 در بیلبورد Hot 100 منتشر شد. آیس قبلاً چند بار در نمودار ظاهر شده است، برای “In Ha Mood”، همکاری لیل تیجی او. Gangsta Boo» و برای «Boy’s a Liar Pt. 2 اینچی با PinkPantheress. برای میناژ، این بیست و دومین بار در چارت است. RiotUSA که این آهنگ را تهیه کرده بود نیز اخیرا متهم به تلاش برای پرداخت پول به مردم برای خرید ریمیکس شد – و او آشکارا به این اتهامات پاسخ نداده است.

صرف نظر از این، آیس از انجام یک ریمیکس با نیکی خوشحال بود. آیس در 24 آوریل در توییتی نوشت: «بسیار مفتخرم که به پرنسس دایانا با نیکی، مثل همکاری رویایی من محقق شد، اکنون می توانم خوشحال باشم.

این آهنگ در ابتدا در 14 آوریل همراه با یک تصویر بصری منتشر شد که با لباس های کاملا صورتی آیس و نیکی و نشستن روی تخت صورتی در اتاق صورتی آغاز می شود. آیس دارای موهای قرمز علامت تجاری خود است، در حالی که، گاهی اوقات، نیکی را می بینیم که یک بار دیگر یک کلاه گیس صورتی بر سر می گذارد. آن را در زیر بررسی کنید.