آیا قدرت جادویی مهره مار درست است؟

فروش مهره های مار امروزه در فضای مجازی رونق می یابد و بسیاری از افراد تحصیل مهره مار کرده و بی سواد ، افراد مشهور و مردم عادی ، زن و مرد و … خرید این مهره به اصطلاح جادویی را پشتیبانی می کنند.

به گزارش خبرنگار نام ها ، مدت هاست که مردم داشتن مهره مار به عنوان راهی برای جذب مردم و به صدا درآوردن صدای آنها و همچنین مواردی مانند محبوبیت در میان دوستان و آشنایان ، وضعیت مالی بهتر ، پیشرفت شغلی ، خوشبختی در زندگی و هزاران آرزو در نظر دارند. اگر چیز دیگری باشد که افراد با سن ، تحصیلات و اقشار مختلف را به سمت رامالانز جذب می کند ، افرادی که با ترفندهای جدید مردم را گمراه می کنند ، “مهره مار” یکی از محبوب ترین ها ، یکی از جذاب ترین و شاید جذاب ترین موارد است. که Ramalans از آنها مشتری جذب می کند.

من یک مهره سلطنتی دارم!

این بار ما در مورد رامالی به نام “شیخ رجبی” صحبت می کنیم که فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد و فروش مهره مار اصلی هند را با ضمانت و تعامل در صفحه شخصی اینستاگرام خود با 6000 دنبال کننده تبلیغ می کند.

وی صفحه خود را اولین و قابل احترام ترین صفحه فروش مهره های مار با منشا Indian هند می داند و می گوید: “همراه داشتن مهره های مار برای کار است و این مهره ها از قوی ترین نوع هستند که استحکام استثنایی دارند. مهره های من مهره های سلطنتی و 10 برابر بزرگتر از مهره های معمولی است. ” “همه این مهره ها یک دعای خاص و مشتری دارند که مشتری به آن نیاز دارد.”

“شیخ رجبی” بازگشت معشوق ، پیشگویی ، عشق و علاقه ، امرار معاش ، کسب ثروت ، رingیت ، شفای بیماران و حل صدها مشکل دیگر را فقط در یک بسته ، خرید دانه های شاه کبرا که دارای اثرات خاص مغناطیسی و جادویی هستند . این قیمت بالایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته که هزینه آن چندین میلیون دلار است.

وی خود را به عنوان استاد حقوق دانشگاه معرفی می کند و معتقد است “پس از چهار سال فعالیت اینترنتی در این زمینه و جلب رضایت مشتریان خود ، دیگر نیازی به تبلیغ کار خود ندارد ، زیرا هر مشتری مشتری خود را هدایت می کند و از داشتن 6000 پیرو خوشحال است.” . او خود و مشتریانش را خانواده ای شاد و خوشبخت می داند و مهره های مار را با قیمت های متفاوت و مستقیم به تمام اقشار جامعه ارائه می دهد.

 

مهره های مار که ضمانت رسمی دارند

شیخ رجبی به مدت 18 سال تمام مدل مهره های مار مانند مهره های مار شاه کبرا را از هند و پاکستان وارد می کند و معتقد است مهره های مار ارزان جعلی و بی اثر هستند. مهره های مار گران ترند ، انرژی بیشتری نیز خواهد داشت. و این قیمت بیشتر برای انجام مراحل شخصی سازی مهره ها است ، که باید توسط یک فرد واجد شرایط و ظرف مدت سه تا 10 روز انجام شود.

Admin Page از مشتریان می خواهد قبل از ارسال مهره ها از طریق پست به خانه خود ، تمام هزینه را بپردازند ، قیمت ها یک و نیم میلیون و بیشتر است و البته به لطف ماه رمضان و لطف شیخ ، هرکس تمکن مالی کمتری دارد. او می تواند در دو یا سه قسط پرداخت کند و سپس مهره ها را دریافت کند.

شیخ رجبی دلیل گرانی را ضمانت نامه های رسمی مهره های مار دانست و گفت: کپی برداری از فعالیت آنها ممنوع است و او قسم می خورد که مهره های جدیدی که به تازگی دریافت کرده در دست کسی نیست و فقط او است. او خود نمونه ای از این امر است. ” “بازار داغ شیخ و مدیران روبروی آن مردم را ترغیب به خرید آجیل در اسرع وقت می کند.

شیخ رجبی درباره روشهای واقعی یا جعلی بودن مهره ها می گوید: “ما باید مهره ها را در سرکه سفید اصلی قرار دهیم و اگر مهره ها به داخل سرکه بروند ، این اصل است و پس از دیدن حرکت مهره ها ، باید آنها را از سرکه خارج کنیم. بنابراین طلسم را باطل نکنید. ”

ارسال عکس از نام مشتری فاسد و بسته هایی که وی برای آنها ارسال می کند امری غیر معمول نیست و قطعاً این کار را برای جلب اعتماد بیشتر انجام می دهد تا به سایر مشتریان خود نشان دهد که بسته ها ارسال می شوند حتی اگر کسی تأثیر آن را نبیند منجوق بعد از چهل روز ، پول به حساب او واریز می شود. واریز خواهد شد ، اما آیا آنها واقعاً این کار را می کنند!

سلبریتی ها مهره های مار هم دارند

مهره مار روی سر مار است و هنگام جفت گیری مارها بالای سرشان به زمین می افتند و این مهره ها که خاصیت مغناطیسی دارند ، در هنگام جفت گیری مارها را بهم می کشند.

نذر خرید مهره های مار برای دیگران در صورت نیاز سوال جالب دیگری است که می تواند توسط کاربرانی که صفحات مهره مار را دنبال می کنند مشاهده شود ، یک کاربر در این زمینه نوشت: “اگر به نیازهای خود برسم ، به اینها کمک می کنم چه کسی می تواند “آنها مهره مار نمی خرند ، آنها مهره مار می خرند.”

شیخ رجبی ادعا می کند که او به برخی از بازیگران و افراد مشهور مهره های مار نیز فروخته و از نام بردن آنها امتناع کرده است زیرا اعتماد مشتریانش از بین نرفته است.

مهره مار در منابع مذهبی

حسن صفرزاده ، کارشناس مسائل مذهبی ، در مورد صحت تأثیر مهره های مار بر منابع مذهبی به Names گفت: “وجود مهره های مار برای جلب عشق یا حل مشکلات و موارد مشابه در هیچ منبع معتبر دینی ذکر نشده است. منطقی نیست برای حل مشکلات زندگی بیایید به چنین خرافاتی بپردازیم ، زیرا افرادی که در این زمینه کار می کنند فقط ادعاهای بی اساس دارند و از عقل و دین بسیار دور هستند ، اعتماد آنها نشانه فاصله گرفتن از دانش ، دانش و امور دینی است. .

وی با بیان اینکه “این همه ادعای بی اساس است” ، اظهار داشت: استفاده از تعابیر رایج از مهره اصلی مار و بیان جلوه های عجیب آن فقط واقعی جلوه دادن آن است ، به جای اعتماد به افرادی که دچار مشکل هستند و به دنبال راهی برای انجام آن هستند. ” در اسرع وقت مشکلات آنها را حل کنید ، اگر این مهره ها تاثیری داشته باشند ، خود فروشنده مجبور است تمام مشکلات خود را با داشتن مهره ها حل کند.

صفرزاده با بیان اینکه رام الله ها برای منافع شخصی ، دروغ و تقلب مغازه ای باز کرده اند گفت: این افراد از ابزارهای مختلفی مانند فضای مجازی برای گسترش خرافات و گرم شدن بازار استفاده می کنند تا این امر برای افراد عادی این کار را راحت تر کند. با کنار کشیدن بازار ، جامعه ای که با خرافات رشد می کند به راحتی گمراه می شود.

وی با تأکید بر اینکه مردم باید بفهمند که اگر مشکلی دارند ، باید آن را با قدرت فکری که خداوند به آنها اعطا کرده حل کنند ، افزود: بسیاری از روش ها مانند کمک گرفتن از آیات قرآن و روایات معتبر مربوط به این موضوع ، باید این کار باید انجام شود تا به تدریج تمایل مردم به چنین مشکلاتی به صفر برسد ، البته رسانه ها ، نویسندگان و هنرمندان نیز نقش زیادی در آگاهی بخشی به افراد جامعه دارند و تأثیر این افراد در این زمینه هرگز نباید باشد. نادیده گرفته می شود

 

افزایش کلاهبرداری ناشی از کلاهبرداری و فروش مهره در فضای مجازی

سرهنگ سید مصطفی مرتضوی رئیس پلیس فتا در استان اصفهان نیز در مورد خرید و فروش مهره های مار در فضای مجازی می گوید: فالگیری ، نوشتن نماز و فالگیری و فروش مهره های مار در فضای مجازی در حال افزایش است و دلیل اصلی این امر به شهروندان خوش آمدید آن ها هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه بیشتر فعالیت های پیشگویی و پیشگویی و همچنین فروش مهره های مار کلاهبرداری است ، اظهار داشت: آنها می توانند برای مصرف کنندگان چند دعا بنویسند و تا حدی برای مصرف کنندگان ارسال کنند ، اما در نهایت این اقدامات منجر به کلاهبرداری و ما شکایات زیادی داشتیم

رئیس پلیس فتا در استان اصفهان با بیان اینکه برخی از شهروندان به دلیل اعتقادات ناسالم در حال گرم شدن با این کلاهبرداران هستند ، ادامه داد: هوشیاری شهروندان در این زمینه ضروری است تا در دام این کلاهبرداران نیفتند.

گزارش توسط: فهیمه نظری – گزارشگر خدمات عمومی “نامها”

برچسب ها
فضای مجازی

رئیس پلیس فتای اصفهان

تقلب و فریب

مهره مار

کارشناس مذهبی
تبلیغات متنی
بلیط های هواپیمایی
اظهار نظر

پست الکترونیک
اظهار نظر
آخرین اخبار جامعه
دور دوم گفتگوها بین سیستم قضایی ایران و اوکراین برگزار شد
وزیر آموزش و پرورش: روش ها روش های انتخاب باید بازنگری شود
سویا هیچ چربی مضر ندارد / عسل معجزه آسا برای درمان سرفه
آمار کرون آذربایجان غربی 29 اکتبر؛ 24 فوت و بیش از 300 عفونت جدید
چه گزینه های درمانی در حال حاضر برای Covid-19 در دسترس است؟
آمار کرج زنجان 20 اکتبر؛ 5 فوت و 168 عفونت جدید
سازمان بهداشت جهانی بر قرنطینه مناسب افراد آلوده به ویروس کرونا تأکید دارد
کرونا بابل آمار 20 اکتبر؛ 24 ترخیص ، 19 بستری جدید
کرونا کرونا آمار 20 اکتبر؛ 15 فوت و 104 عفونت جدید

منبع : مهره آی آر