آکادمی ضبط 50 Cent Rips بیش از بهترین نامزدهای آلبوم رپ

نامزدهای گرمی که همیشه مورد بررسی قرار می گیرند ، امسال بیشتر از حد معمول مورد انتقاد قرار گرفته اند. همه از نیکی میناژ گرفته تا پیر توماس از Weeknd و کنترل کیفیت نظرات خود را در مورد روند انتخاب آکادمی ضبط به اشتراک گذاشته اند. اکنون ، 50 سنت در حال تکون دادن سر است.

در روز چهارشنبه ، 50 نفر تصویری از نامزدهای بهترین آلبوم رپ را پست و حذف کردند. در زیرنویس ، او گرمی ها را “خارج از تماس” صدا کرد.

وی پس از یک سری ایموجی خندان ، نوشت: “بهترین آلبوم رپ”. “آنها از لمس این گه نیستند ، اینجا را بیرون می کشند.”

50 Cent در ایجاد Pop Smoke نقش اساسی داشت شلیک برای ستاره ها ، هدف ماه. اگرچه “Dior” نامزد بهترین اجرای رپ شد ، اما پروژه بعد از مرگ پاپ جدول برتر برای هر اشاره سر آلبوم نادیده گرفته شد. در حالی که احتمالاً دهه 50 باعث ناراحتی آلبوم شناخته نشده بود ، او فرض کرد این اتفاق خواهد افتاد ، چندین بار با ضبط صدا پیش بینی کرد آکادمی ضبط به دلیل ماهیت و محتوای موسیقی او ، از Pop Smoke چشم پوشی می کند

50 در مصاحبه اخیر خود با بیگ بوی گفت: “Drill Music توسط گرمی ها تأیید نمی شود.” “آهنگ های موسیقی او با مین ها مطابقت دارد و من آن را برنده نشدم … وقتی این آهنگ ها را داشته باشد ، آنها نمی توانند آن را درک کنند. هیپ هاپ ، ما چیزهای آسیب دیده را دوست داریم.”

50 یک یا دو مورد را در مورد خراب شدن توسط گرمی ها می داند. با وجود آتش زدن او به جهان ، گرمی ها تصمیم گرفتند جایزه بهترین هنرمند جدید را به گروه Evanescence در سال 2004 اهدا کنند. در سال 2020 ، اولین آلبوم 50 ثروتمند شو، یا در حال تلاش بمیر’ هنوز ژانر را تحت تأثیر قرار می دهد ، اثبات میراث وابسته به غنائم نیست.