آن ماری خواننده شیکاگو پس از حادثه تیراندازی در آتلانتا دستگیر شد

آن ماری ، خواننده در حال افزایش R&B ، در ارتباط با تیراندازی در هتل او در آتلانتا دستگیر شد.

به گفته یک رسانه محلی CBS ، تیراندازی در تاریخ 1 دسامبر در هتل بین المللی باک هد انجام شد. مأموران به گزارش شلیک گلوله پاسخ دادند و هنگامی که آنها به محل حادثه رسیدند مردی 24 ساله را پیدا کردند که از ناحیه سر دچار اصابت گلوله شده بود. گفته می شود این مرد “هوشیار و نفس می کشد” و به سرعت به بیمارستان گرادی Memorial منتقل شد تا تحت درمان قرار گیرد.

آن ماری ، که نام اصلی او جوآن اسلاتر است ، به افسران گفت که “اسلحه ای از روی میز اتاق هتل افتاد که باعث از بین رفتن اسلحه به قربانی شد.” طبق گزارش پلیس ، این هنرمند مقیم شیکاگو در صحنه فریاد می زد و از افسران پرسید که آیا مقتول هنوز زنده است – به آنها گفت که او و مقتول با هم بزرگ شده اند. مطابق با HipHopDX، آن ماری و مقتول گزارش شده بودند که عاشقانه درگیر شده و در یک سفر با هم بودند.

آن ماری در حال حاضر به دلیل داشتن سلاح گرم در حین انجام جرم و جنایت و حمله شدید با سلاح مرگبار ، در زندان شهرستان فولتون محبوس است. این خواننده به دلیل اتهامات دیگری از جمله باتری ساده ، رانندگی بدون گواهینامه معتبر ، سرعت غیرمجاز و نداشتن گواهینامه در سال 2018 دستگیر شده است.