آنچه گزارش شده است تراویس اسکات از معاملات مک دونالد ، پلی استیشن ، نایک ساخته شده است

حتی بدون انتشار آلبوم کامل جدید ، سال 2020 برای تراویس اسکات سال مهمی بوده است.

با همه جا در سطح جهان دنیای نجوم اکنون دو سال کامل در نمای عقب است ، اسکات – که در سال جاری موسیقی او شامل یک آهنگ با کید کودی و یک اصول برش موسیقی متن – قدرت اثبات شده خود را به عنوان تقویت کننده نام تجاری ارزشمند دیده است که واقعا به سطوح جدید نجومی رسیده است.

بنابراین ، تعجب آور نیست که ببینیم La Flame به عنوان بخشی از یک ویژگی گسترده شده است فوربس’30 زیر 30 پوشش. تعدادی از آبرام براون که در این قطعه گنجانده شده است ، تخمین می زند که اسکات از معاملات قابل قبول خود با پلی استیشن ، مک دونالد و نایک (و یا ادامه خواهد داد) چقدر به دست آورده است (و / یا ادامه خواهد داد).

اسکات گفت: برای معامله PlayStation ، که تیم کنسول سونی قبلاً به عنوان یک همکاری خلاقانه استراتژیک عنوان می کرد فوربس “حداقل” 1 میلیون دلار درآمد داشته باشید. علاوه بر این ، یک منبع به نشریه گفت که این توافق یک معامله چند ساله است که در نهایت می تواند به یک کنسول مارک دار “و شاید حتی یک بازی طراحی شده توسط اسکات” منجر شود. کل درآمد مورد انتظار ، به ازای هر نشریه ، در محدوده 20 میلیون دلار یا بیشتر است.

پست جدید  Ticketmaster برای شرکت در رویدادها به آزمایش COVID منفی ، وضعیت واکسن نیاز دارد -msg "class =" ff-og-image-inserted "> حالت عادی جدید بر روی ماست. بیلبورد گزارش می دهد که Ticketmaster در حال بررسی نتایج آزمایش ویروس کرونا و وضعیت واکسیناسیون برای افراد کنسرت است که امیدوارند هنرمند مورد علاقه خود را به صورت زنده ببینند. این طرح هنوز در حال تکمیل است ، اما گزارش شده است که شرکت فروش بلیط از شرکت های اطلاعاتی شخص ثالث مانند CLEAR Health Pass و توزیع کنندگان آزمایش / واکسیناسیون مانند Labcorp یا CVS Minute Clinic استفاده خواهد کرد تا تأیید کند که یک مشتری از نظر ویروس کرونا در 24-72 ساعت گذشته آزمایش منفی کرده است. همچنین راهی وجود دارد که بینندگان کنسرت ثابت کنند کاملاً واضح هستند یا از طریق تلفن های همراه خود واکسینه شده اند. اگرچه فناوری زیادی در این امر دخیل است ، Ticketmaster به مشتریان اطمینان می دهد که هیچ یک از اطلاعات پزشکی آنها را ذخیره نخواهد کرد. در عوض ، شرکت های شخص ثالث تأیید می کنند که ویروس کرونا ندارند و سپس تأیید صحت را به Ticketmaster ارسال می کنند. هرکسی که تأیید نکند COVID-19 ندارد ، با این شرایط موافقت می کند و یا آزمایش / واکسیناسیون داده شده است ، اجازه دسترسی به محل برگزاری کنسرت را نخواهد داشت. گرچه ممکن است پیچیده به نظر برسد ، رئیس Ticketmaster ، مارک یوویچ اطمینان دارد که اجرای این فرایند نسبتاً آسان خواهد بود. همچنین منجر به حذف بلیط های کاغذی خواهد شد. " ما در حال حاضر شاهد هستیم که بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شخص ثالث آماده می شوند تا بررسی های لازم را انجام دهند - اعم از واکسن زدن ، آزمایش یا روش های دیگر بازبینی و تأیید - که می تواند از طریق یک بلیط دیجیتال به هم متصل شود بنابراین همه افرادی که وارد این رویداد می شوند تأیید می شوند ". این خبر پس از اعلام Pfizer اعلام شد که فاز 3 واکسن خود را 90٪ موثر نشان می دهد. Pfizer و شرکت بیوتکنولوژی BioNTech آلمان می گویند که آنها آماده تولید بیش از 50 میلیون دوز برای توزیع جهانی تا پایان سال 2020 و بیش از 1.3 میلیارد دوز در سال آینده هستند. برای اخبار ، رویدادها و داستانهای منحصر به فرد در خبرنامه پیچیده ثبت نام کنید. داستانهای مرتبط همچنین این داستان را به اشتراک بگذارید

در مورد معامله مک دونالد ، که قبلاً می دانستیم منجر به جهشی چشمگیر در آمار فروش فروشگاه های مشابه است ، گفته می شود اسکات حداقل 5 میلیون دلار از جنبه تأیید معامله به دست آورده است. همچنین تخمین زده شده است که او 15 میلیون دلار دیگر از فروش کالاها به دست آورده است.

در همین حال ، نایک “احتمالاً” سالانه 10 میلیون دلار اسکات درآمد دارد “. با این حال ، ارزش افزوده مشارکت اسکات را از نظر کمک به سیمان به عنوان مارک تجاری که قصد دارند به درستی سطح خود را افزایش دهند ، به یک معنا غیرقابل سنجش است.

کامل فوربس این قطعه همچنین شامل یک تحریک از یک سلستر سخت Cacti است که در آینده عرضه می شود مدینه فاضله اعتیاد به مواد مخدره و نگاهی به اصل نمایش سوارکاری استراتژی انتشار. اینجا را نگاه کن

2016 دانلود نیوز