آنچه گزارش شده است تراویس اسکات از معاملات مک دونالد ، پلی استیشن ، نایک ساخته شده است

حتی بدون انتشار آلبوم کامل جدید ، سال 2020 برای تراویس اسکات سال مهمی بوده است.

با همه جا در سطح جهان دنیای نجوم اکنون دو سال کامل در نمای عقب است ، اسکات – که در سال جاری موسیقی او شامل یک آهنگ با کید کودی و یک اصول برش موسیقی متن – قدرت اثبات شده خود را به عنوان تقویت کننده نام تجاری ارزشمند دیده است که واقعا به سطوح جدید نجومی رسیده است.

بنابراین ، تعجب آور نیست که ببینیم La Flame به عنوان بخشی از یک ویژگی گسترده شده است فوربس’30 زیر 30 پوشش. تعدادی از آبرام براون که در این قطعه گنجانده شده است ، تخمین می زند که اسکات از معاملات قابل قبول خود با پلی استیشن ، مک دونالد و نایک (و یا ادامه خواهد داد) چقدر به دست آورده است (و / یا ادامه خواهد داد).

اسکات گفت: برای معامله PlayStation ، که تیم کنسول سونی قبلاً به عنوان یک همکاری خلاقانه استراتژیک عنوان می کرد فوربس “حداقل” 1 میلیون دلار درآمد داشته باشید. علاوه بر این ، یک منبع به نشریه گفت که این توافق یک معامله چند ساله است که در نهایت می تواند به یک کنسول مارک دار “و شاید حتی یک بازی طراحی شده توسط اسکات” منجر شود. کل درآمد مورد انتظار ، به ازای هر نشریه ، در محدوده 20 میلیون دلار یا بیشتر است.

در مورد معامله مک دونالد ، که قبلاً می دانستیم منجر به جهشی چشمگیر در آمار فروش فروشگاه های مشابه است ، گفته می شود اسکات حداقل 5 میلیون دلار از جنبه تأیید معامله به دست آورده است. همچنین تخمین زده شده است که او 15 میلیون دلار دیگر از فروش کالاها به دست آورده است.

در همین حال ، نایک “احتمالاً” سالانه 10 میلیون دلار اسکات درآمد دارد “. با این حال ، ارزش افزوده مشارکت اسکات را از نظر کمک به سیمان به عنوان مارک تجاری که قصد دارند به درستی سطح خود را افزایش دهند ، به یک معنا غیرقابل سنجش است.

کامل فوربس این قطعه همچنین شامل یک تحریک از یک سلستر سخت Cacti است که در آینده عرضه می شود مدینه فاضله اعتیاد به مواد مخدره و نگاهی به اصل نمایش سوارکاری استراتژی انتشار. اینجا را نگاه کن