آنجل ریس می‌گوید دریک، آینده پس از قهرمانی، وارد DM‌های او شد

آنجل ریس و فلوجه جانسون ستاره‌های LSU پس از برنده شدن در مسابقات قهرمانی ملی بسکتبال زنان NCAA در باشگاه صبحانه در مورد اینکه چگونه زندگی آنها از زمانی که ببرها را به اولین قهرمانی ملی در تاریخ مدرسه هدایت کردند، تغییر کرده است.

ریس در حین صحبت در مورد ورزشکاران و سرگرمی‌های برجسته‌ای که از ماه مارس جنون با هم تماس گرفته‌اند، فاش کرد که دریک و فیوچر وارد دی‌ام‌های او شده‌اند. شارلامگنی خدا به شوخی گفت: “شما دو نفر را گفتید که باید از آنها دور بمانید.”

آنها فقط به من تبریک گفتند. قبل از اینکه دی جی انوی اشاره کند که دریزی ممکن است او را دعوت کند تا در زمین بسکتبال خانگی خود در تورنتو شوت بزند، ریس توضیح داد.

“سپس دریک می‌خواهد بگوید، “آه، می‌دانی که من یک زمین بسکتبال در گهواره دارم؟” آیا او هنوز این را گفته است؟» حسادت پرسید. در حالی که آنها لزوماً به سؤال Envy پاسخ ندادند، ریس و جانسون به یکدیگر نگاه کردند و از خنده بلند شدند، بنابراین آنچه را که می خواهید از آن بگیرید.

دریک و فیوچر تنها رپرهایی نیستند که از ریس حمایت کرده اند. در اوایل این ماه، تونی یایو به دفاع از آنجل آمد، پس از آن که ستاره LSU پس از استفاده از ژست نمادین رپر G-Unit “You Can’t See Me” در حالی که در طول قهرمانی LSU در مسابقات قهرمانی ملی LSU به کیتلین کلارک از آیووا طعنه می‌زد، واکنش‌های منفی برانگیخت.

یایو به TMZ Sports گفت: «هر نوع ورزشی، صحبت کردن در مورد زباله بخشی از بازی است. منظورم این است که برای بازی قهرمانی بود. این رقابت است. حتی زمانی که من 2k بازی می کنم – اگر در بازی با بازی های ویدیویی بازی کنید، هیجان زده می شویم. میدونی؟”

یایو ادامه داد: «این فقط یک رقص است. من هیچ چیز را شخصی نمی دانم این رقصی بود که من خلق کردم زیرا سعی می کردم از پلیس پنهان شوم. اما برای همه آنها فریاد بزنید – جان سینا، آنجل ریس، کیتلین کلارک – و قطعاً فلوور فلو. اما آنجل ریس؟ می دانید، او رقص “U Can’t C Me” را به یک سطح دیگر برد.

مصاحبه کامل آنجل ریس و فلوجه جانسون را در سایت تماشا کنید را باشگاه صبحانه در بالا.