آلبوم Avelino ‘God Save The Streets’ LP یک گوش دادن ضروری است

خیلی وقت است که می‌گذرد، اما Avelino بالاخره اولین آلبوم خود را منتشر کرد. خدا خیابان ها را حفظ کند.

پس از چهار میکس، تک‌آهنگ‌های بی‌شماری و بیش از یک دهه کار سخت، قافیه‌نویس شمال لندن با 11 قطعه جدید صفحه جدیدی را ورق می‌زند. با آتش جوان، شعله پیر شریک Wretch 32 که به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی به‌عنوان پیش‌نویس آماده شد (او همچنین در پایان «چرخه باطل» چند کلمه حکیمانه را ارائه می‌کند) و سازنده موفقیت‌آمیز فریزر تی اسمیت با کمک، احساس می‌کند که با ریسک‌های بالاتر و دامنه وسیع‌تری افزایش یافته است.

ما قبلاً برخی از آهنگ ها را شنیده بودیم – «God Save The Streets Pt. 2″ با RA و “Vex” با Ghetts، BackRoad Gee، و Glenn Matlock از The Sex Pistols—اما به جز یک مهمانی شیک در قایق و یک ظاهر پاپ آپ در خیابان Carnaby، محتوای آلبوم کاملاً مخفی نگه داشته شد.

درباره موضوع Matlock، حضور گیتاریست پانک در آلبوم نباید خیلی تعجب آور باشد. شما می توانید آن را در ارجاعات بصری به تک آهنگ معروف/بدنام گروه که خشم جریان اصلی آن زمان را برانگیخت و می توانید آن را در ترانه صدای آولینو بدون صدا بشنوید. کلیشه ای است که بگوییم رپ پانک جدید است، اما Av این را خودش در ستونی برای ما در سال گذشته به بهترین وجه گفت: «من با کسی که مبارزه خوبی با قدرت ها، قدرت هایی که وجود دارد، طرف هستم. ما را طوری قرار داد که در سیستمی شکست بخوریم که با ما ناعادلانه رفتار می کند.»

شیرجه زدن در خدا خیابان ها را حفظ کند به طور کامل در زیر