آفست از کالوین هریس برای ادای احترام در Coachella تشکر می کند

افست از کالوین هریس به خاطر احترام گذاشتن به Takeoff در Coachella در آخر هفته گذشته تشکر کرد.

خواننده رپ Migos روز یکشنبه در استوری اینستاگرام خود نوشت: “خیلی سخت است، مرد، متشکرم” در بالای توییتی در مورد اجرای هریس از نسخه منتشرنشده آهنگ سال 2017 خود “Slide” که شامل یک بیت از Takeoff بود.

آهنگ اصلی که در هریس ظاهر شد Funk Wav Bounces Vol. 1، شامل ویژگی هایی از Frank Ocean و Migos بود، اگرچه فقط Offset و Quavo در مسیر ظاهر شدند.

اسکرین شات از Offset Instagram Story
تصویر از طریق اینستاگرام

علاوه بر شعر تیک آف، هریس همچنین تصویری از خواننده رپ فقید را روی صفحه نمایش پشت سر او انداخت. آیه تیک آف از دیگری گرفته شده است Funk Wav Bounces Vol. 1 برش «تعطیلات» که اسنوپ داگ و جان لجند نیز در آن حضور دارند، مردم نشان میدهد.

تیک آف بیش از پنج ماه پیش در خارج از یک سالن بولینگ در هیوستون تگزاس به ضرب گلوله کشته شد. آخر هفته گذشته، افست با خالکوبی پشتی بزرگی که در IG به اشتراک گذاشت، به یاد تیک آف افتاد، همراه با عنوان «دوستت دارم 4 لیتر و بعد». جوهر جدید این جوان 28 ساله را نشان می‌دهد که چند زنجیر طلایی و پیراهنی با چاپ گورخر به تن دارد که پس‌زمینه آن تصاویر منظومه شمسی است.

هنرمندان متعددی در ماه های اخیر به تیک آف ادای احترام کرده اند. Quavo آهنگ “Greatness” و “Without You” را رها کرد، در حالی که Gucci Mane آهنگ “Letter to Takeoff” را به اشتراک گذاشت. رپر Migos همچنین در طول جوایز گرمی 2023 با اجرای احساسی Quavo مورد تجلیل قرار گرفت.