آشر آرمان‌های قهرمان نیمه‌وقت سوپر بول دارد

آشر یک بار دیگر روشن کرده است که می‌خواهد تیتر یک نمایش نیمه‌وقت سوپر بول NFL باشد و اگر چنین فرصت بزرگی را رد کند، «احمقی» است.

در طی مصاحبه ای با اسکات ایوانز از Access Hollywood در پاپ آپ Flipper’s Roller Boogie Palace در لس آنجلس در اوایل این هفته، آشر افکار خود را در مورد تیتر یک نمایش نیمه وقت سوپر باول به اشتراک گذاشت. به گفته این خواننده برنده جایزه گرمی، شکی وجود ندارد که او نمایش نیمه تمام را برای خودش بخواهد، به خصوص با تمام موفقیت های موجود در زرادخانه اش.

آشر گفت: “من احمق خواهم بود اگر نه بگویم.” «خب، منظورم این است که می‌دانی، چیزهایی به هم می‌پیوندند که همه ما امیدواریم. می دانید، یک روز، آن لحظه اتفاق خواهد افتاد.»

آشر در نمایشگاه Super Bowl XLV Halftime Show به عنوان مهمان در طول مجموعه Black Eyed Peas در سال 2011 اجرا کرد. در آن زمان، Usher به کمک will.i.am “OMG” را اجرا کرد.

این فرد بومی آتلانتا همچنین به اجراهای افسانه‌ای دیگری مانند مایکل جکسون، پرینس و دکتر دره اشاره کرد، قبل از اینکه نمایش Super Bowl Halftime در “لیست سطلی” او قرار گیرد.

از زمانی که ریحانا در ژانویه گذشته این خانه را خراب کرد، طرفداران با شایعاتی مبنی بر اینکه آشر تیتر یک برنامه است، به هم می زنند. رسانه‌های اجتماعی با مردمی بحث می‌کردند که آیا کاتالوگ آشر که شامل آثار کلاسیکی مانند Confessions, Pt. دوم، «آره!»، «خوب و آهسته» و بیشتر، برای نمایش بزرگ مناسب هستند.

در طی مصاحبه ای با AP News در ماه فوریه، آشر از حضور در گفتگو در وهله اول قدردانی کرد.

او گفت: «چیزی که من از آن سپاسگزارم این واقعیت است که حتی در مورد من صحبتی وجود دارد. “من احساس فروتنی می کنم که در این سن و در این مقطع از زندگی من، مردم هنوز باید این سوال را بپرسند، (حتی) بعد از همه شماره های شماره 1 که داشته ام و تمام الماس ها (فروش آهنگ ها) که دارم. رکوردهای کافی برای اجرای 15 دقیقه اگر از من خواسته شود که در سوپر بول اجرا کنم، مطمئناً در آن حضور خواهم داشت.”