آزمایش Bunny Bad برای COVID-19 مثبت است

آزمایش Bad Bunny برای COVID-19 مثبت است.

روزنامه نگار وی به آسوشیتدپرس گفت که این هنرمند از روز دوشنبه هیچ علائم برجسته ای از خود نشان نداده است.

این خبر پس از آن بد شد که Bad Bunny برنده هنرمند مرد مورد علاقه لاتین و آلبوم مورد علاقه لاتین برای شد یو هاگو لو کوئه من دا لا گانا آخر هفته گذشته در جوایز موسیقی آمریکا. او همچنین قرار بود آهنگ محبوب خود “Dákiti” را به همراه جهای کورتز در نمایش جوایز اجرا کند ، اما بدون انتشار بیانیه ای آن را لغو کرد. او هنوز جایزه را برای هنرمند زن مورد علاقه لاتین ، اما از راه دور اهدا کرد.

به دنبال انتشار YHLQMDLG در ماه فوریه ، بد بانی با رسیدن سومین آلبوم استودیویی غافلگیرکننده طرفداران خود را متعجب کرد Las Que No Iban a Salir در ماه می.

در اوایل این ماه ، همچنین مشخص شد که خواننده قصد دارد اولین بازی خود را در فصل 3 Netflix انجام دهد Narcos: مکزیک، جایی که او آماده بازی در نقش آرتورو “کیتی” پائز ، یکی از اعضای باند نارکو جونیورز است. تولید سریال به دلیل همه گیری متوقف شد و بعداً در مکزیک از سر گرفت.

مشاهیر دیگر رفتار سختگیرانه تری با COVID-19 داشته اند. جرمیه اخیراً به دلیل ویروس در بیمارستان بستری شده است ، اما در روزهای اخیر روند بهتر را ایجاد کرده است. گفته می شود که روز شنبه وی به خارج از ICU منتقل شده و در بخش دیگری از بیمارستان بهبود یافته است.