آزادراه هنگام عبور پسر: ‘آنها می گویند خدا آنهایی را که دوست دارد آزمایش می کند’

هنگامی که Roc-A-Fella در اوج بود ، آزادراه فیلادلفیا یکی از لنگرگاه هایی بود که به برچسب کمک کرد ادعای خود را مطرح کند. از آن زمان ، آزادراه با بسیاری از مشکلات مبارزه کرده است. با این حال هیچ یک از آنها دشوارتر از مرگ اخیر پسرش نبوده است.

در طول حضور در Jeezy جلسه (دوباره) پادکست ، آزادراه توضیح می دهد که ایمان او به او کمک کرده است تا با از دست دادن یک کودک کنار بیاید.

آزادراه در حدود علامت 29 دقیقه ای مکالمه به جیزی گفت: “این همان چیزی است که من در مورد اسلام و در مورد خدا به شما گفتم.” “بدون آن ، من نمی دانم كه در حال حاضر در كجا قرار خواهم گرفت. اما ایمان من به خدا و درک من از خدا واقعاً من را از بین برد.”

آزادراه ادامه می دهد تا به برخی از سختی های سال 2020 که او را متحمل شده است ، اشاره کند. وی فاش کرد که دخترش در ماه سپتامبر به سرطان مبتلا شد و او در حال آماده سازی برای شروع یک درمان جدید است.

آزادراه ادامه داد: بنابراین ، ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم و پسرم در ماه اکتبر می میرد. “آنها می گویند خدا آنهایی را که دوست دارد امتحان می کند. او باید من را دوست داشته باشد زیرا من با آزمایش های زیادی ضربه خورده ام.”

ماه گذشته ، آزادراه نشان داد که پسرش ، جهاد ، از دنیا رفته است.

این خواننده رپ تصویری از خودش و پسرش. “من دعا می کنم خداوند پسرم را برای همه گناهانش ببخشد و دعا می کنم که خداوند بالاترین سطح بهشت ​​را به او عطا کند. امین لطفا برای او و خانواده من دعا کنید.”

جهاد مانند پدرش امیدوار بود که به بازی رپ بپردازد و قبل از مرگش آهنگ هایی را تحت عنوان SnowHadd تهیه می کرد.

آزادراه در پاسخ به وی گفت: “هر کاری می تواند آن را تحریک کند” آیا او هرگز به کارهایی فکر می کند که می توانست به عنوان پدر متفاوت عمل کند. “او موسیقی را دوست داشت. من مثل” شاید باید بیشتر او را در اطرافم داشتم “. … هر روز مثل “من می توانستم این کار را انجام دهم ، می توانستم آن کار را انجام دهم”. اما من نمی توانم خودم را در این مورد کتک بزنم. آنچه توسط خدا مقرر شده است – آنچه که توسط خداوند تعیین شده است ، ما نمی توانیم با آن بحث کنیم. “

در کنار تحمل بارهای فرزندانش ، آزادراه همچنین مشکلات سلامتی خود را داشت که با آنها می جنگد. آزادراه هنگام دریافت عضوی که جان او را نجات داد ، نارسایی کلیه را تجربه می کرد. خانواده وی تصمیم گرفتند تا با اهدای اعضای جهاد برای نجات چهار جان ، این هدیه را به جلو پرداخت کنند.

وی گفت: “او اهدا كننده اعضا بود. دو نفر كلیه های او را گرفتند. یك نفر ریه های خود را گرفت و یك نفر كبد را گرفت. این یك بركت است.” “فقط برای اینکه دایره کامل پیدا کند زیرا پسر کسی جان من را نجات داد. پسر کسی در همان موقعیت بود و آنها به قدری سخاوتمند بودند که اهدا کننده عضو بودند و من کلیه ام را دریافت کردم.”

به حضور کامل آزادراه در Jeezy گوش دهید جلسه (دوباره) پادکست زیر