آزادراه هنگام عبور پسر: ‘آنها می گویند خدا آنهایی را که دوست دارد آزمایش می کند’

هنگامی که Roc-A-Fella در اوج بود ، آزادراه فیلادلفیا یکی از لنگرگاه هایی بود که به برچسب کمک کرد ادعای خود را مطرح کند. از آن زمان ، آزادراه با بسیاری از مشکلات مبارزه کرده است. با این حال هیچ یک از آنها دشوارتر از مرگ اخیر پسرش نبوده است.

در طول حضور در Jeezy جلسه (دوباره) پادکست ، آزادراه توضیح می دهد که ایمان او به او کمک کرده است تا با از دست دادن یک کودک کنار بیاید.

آزادراه در حدود علامت 29 دقیقه ای مکالمه به جیزی گفت: “این همان چیزی است که من در مورد اسلام و در مورد خدا به شما گفتم.” “بدون آن ، من نمی دانم كه در حال حاضر در كجا قرار خواهم گرفت. اما ایمان من به خدا و درک من از خدا واقعاً من را از بین برد.”

آزادراه ادامه می دهد تا به برخی از سختی های سال 2020 که او را متحمل شده است ، اشاره کند. وی فاش کرد که دخترش در ماه سپتامبر به سرطان مبتلا شد و او در حال آماده سازی برای شروع یک درمان جدید است.

آزادراه ادامه داد: بنابراین ، ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم و پسرم در ماه اکتبر می میرد. “آنها می گویند خدا آنهایی را که دوست دارد امتحان می کند. او باید من را دوست داشته باشد زیرا من با آزمایش های زیادی ضربه خورده ام.”

پست جدید  Ticketmaster برای شرکت در رویدادها به آزمایش COVID منفی ، وضعیت واکسن نیاز دارد -msg "class =" ff-og-image-inserted "> حالت عادی جدید بر روی ماست. بیلبورد گزارش می دهد که Ticketmaster در حال بررسی نتایج آزمایش ویروس کرونا و وضعیت واکسیناسیون برای افراد کنسرت است که امیدوارند هنرمند مورد علاقه خود را به صورت زنده ببینند. این طرح هنوز در حال تکمیل است ، اما گزارش شده است که شرکت فروش بلیط از شرکت های اطلاعاتی شخص ثالث مانند CLEAR Health Pass و توزیع کنندگان آزمایش / واکسیناسیون مانند Labcorp یا CVS Minute Clinic استفاده خواهد کرد تا تأیید کند که یک مشتری از نظر ویروس کرونا در 24-72 ساعت گذشته آزمایش منفی کرده است. همچنین راهی وجود دارد که بینندگان کنسرت ثابت کنند کاملاً واضح هستند یا از طریق تلفن های همراه خود واکسینه شده اند. اگرچه فناوری زیادی در این امر دخیل است ، Ticketmaster به مشتریان اطمینان می دهد که هیچ یک از اطلاعات پزشکی آنها را ذخیره نخواهد کرد. در عوض ، شرکت های شخص ثالث تأیید می کنند که ویروس کرونا ندارند و سپس تأیید صحت را به Ticketmaster ارسال می کنند. هرکسی که تأیید نکند COVID-19 ندارد ، با این شرایط موافقت می کند و یا آزمایش / واکسیناسیون داده شده است ، اجازه دسترسی به محل برگزاری کنسرت را نخواهد داشت. گرچه ممکن است پیچیده به نظر برسد ، رئیس Ticketmaster ، مارک یوویچ اطمینان دارد که اجرای این فرایند نسبتاً آسان خواهد بود. همچنین منجر به حذف بلیط های کاغذی خواهد شد. " ما در حال حاضر شاهد هستیم که بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شخص ثالث آماده می شوند تا بررسی های لازم را انجام دهند - اعم از واکسن زدن ، آزمایش یا روش های دیگر بازبینی و تأیید - که می تواند از طریق یک بلیط دیجیتال به هم متصل شود بنابراین همه افرادی که وارد این رویداد می شوند تأیید می شوند ". این خبر پس از اعلام Pfizer اعلام شد که فاز 3 واکسن خود را 90٪ موثر نشان می دهد. Pfizer و شرکت بیوتکنولوژی BioNTech آلمان می گویند که آنها آماده تولید بیش از 50 میلیون دوز برای توزیع جهانی تا پایان سال 2020 و بیش از 1.3 میلیارد دوز در سال آینده هستند. برای اخبار ، رویدادها و داستانهای منحصر به فرد در خبرنامه پیچیده ثبت نام کنید. داستانهای مرتبط همچنین این داستان را به اشتراک بگذارید

ماه گذشته ، آزادراه نشان داد که پسرش ، جهاد ، از دنیا رفته است.

این خواننده رپ تصویری از خودش و پسرش. “من دعا می کنم خداوند پسرم را برای همه گناهانش ببخشد و دعا می کنم که خداوند بالاترین سطح بهشت ​​را به او عطا کند. امین لطفا برای او و خانواده من دعا کنید.”

جهاد مانند پدرش امیدوار بود که به بازی رپ بپردازد و قبل از مرگش آهنگ هایی را تحت عنوان SnowHadd تهیه می کرد.

آزادراه در پاسخ به وی گفت: “هر کاری می تواند آن را تحریک کند” آیا او هرگز به کارهایی فکر می کند که می توانست به عنوان پدر متفاوت عمل کند. “او موسیقی را دوست داشت. من مثل” شاید باید بیشتر او را در اطرافم داشتم “. … هر روز مثل “من می توانستم این کار را انجام دهم ، می توانستم آن کار را انجام دهم”. اما من نمی توانم خودم را در این مورد کتک بزنم. آنچه توسط خدا مقرر شده است – آنچه که توسط خداوند تعیین شده است ، ما نمی توانیم با آن بحث کنیم. “

در کنار تحمل بارهای فرزندانش ، آزادراه همچنین مشکلات سلامتی خود را داشت که با آنها می جنگد. آزادراه هنگام دریافت عضوی که جان او را نجات داد ، نارسایی کلیه را تجربه می کرد. خانواده وی تصمیم گرفتند تا با اهدای اعضای جهاد برای نجات چهار جان ، این هدیه را به جلو پرداخت کنند.

پست جدید  Lil Nas X به انتقاد 50 سنت از لباس هالووین خود برمی گردد: "چرا در کسب و کار بارب"

وی گفت: “او اهدا كننده اعضا بود. دو نفر كلیه های او را گرفتند. یك نفر ریه های خود را گرفت و یك نفر كبد را گرفت. این یك بركت است.” “فقط برای اینکه دایره کامل پیدا کند زیرا پسر کسی جان من را نجات داد. پسر کسی در همان موقعیت بود و آنها به قدری سخاوتمند بودند که اهدا کننده عضو بودند و من کلیه ام را دریافت کردم.”

به حضور کامل آزادراه در Jeezy گوش دهید جلسه (دوباره) پادکست زیر