آریانا گراند با کارگردان X برای ربات با ویدئو “34 + 35” پیوند می دهد

کارگردان X در راس آخرین ویدئوی آریانا گراند است.

روز سه شنبه ، گراند ویدیوی رسمی “34 + 35” ، یکی از اوج لحظه های اوج پاپ در قفل خود را به سبک instaclassic رها کرد موقعیت ها. فیلم را از طریق YouTube بالا بگیرید.

با موقعیت ها، آهنگی که ماه گذشته به صورت تک آهنگ منتشر شد ، گراند پنجمین شماره 1 خود را در جدول آلبوم های بیلبورد 200 کسب کرد. گراند در پیام ویژه مشترک در اینستاگرام ، تماس گرفت موقعیت ها او “هنوز آلبوم مورد علاقه” است و از هواداران برای آخرین نقطه عطف نمودار خود تشکر کرد.

گراند در اوایل این ماه گفت ، “من می دانم كه این موارد در طرح بزرگ چیزها خیلی مهم نیستند ، اما وقتی اتفاق می افتد احساس می كنم كه باید از عشق و حمایت شما قدردانی كنم.” قلب او را “بسیار باورنکردنی پر” کرد.

همچنین در این ماه ، تندركات و گراند برای اجرای نمایش “تغییر آنها” در جشنواره شنای بزرگسالان كه عملاً برگزار می شود ، با هم ارتباط برقرار كردند. در بیانیه ای ، تندرکات گفت که این عملکرد “بخشی از روند بهبودی” پس از مرگ مک میلر در سال 2018 بود. از دیگر حضورهای این جشنواره می توان به JID ، Rico Nasty ، Kaytranada ، Run the Jewels ، Eric Andre و … اشاره کرد.

در ابتدای ماه ، کمپلکس تیمی از نویسندگان را جمع کرد تا وظیفه رتبه بندی شش آلبوم استودیویی کامل گراند را از بدترین به بهترین ها بر عهده بگیرد. نتایج را به طور کامل در اینجا بخوانید.