آخر هفته چگونه اجرای زنده رسمی رسمی خود را با Vevo شلیک کرد

اگرچه برنامه های زنده به دلیل COVID-19 متوقف شده اند ، اما این امر مانع اجرای The Weeknd در میلیون ها نفر در سراسر جهان نشده است.

به دنبال اجرای برجسته MTV VMA و جوایز موسیقی آمریکایی ، Abel Tesfaye و تیم خلاقیت وی برای تولید سه گانه اجراهای زنده سینمایی برای قطعات “Alone Again” ، “In Your Eyes” و “Faith” با همکاری ویوو همکاری کرده اند. آلبوم جدول برتر پس از ساعت ها، در مارس آزاد شد (و توسط کمیته رأی گیری گرمی 2021 مورد جنجال قرار گرفت).

ویدئوی “ایمان” را که همین امروز افتاده ، در زیر ببینید:

“کار با Vevo برای ساختن این قطعات بسیار عالی بوده است ؛ ما در طول سال ها توانسته ایم با آنها تصاویری واقعا شگفت انگیز ایجاد کنیم. این فیلم ها بخش مهمی از پس از ساعت ها دوران ، و توانایی ایجاد چنین تصاویری خیره کننده با یک محیط باز و مشترک یک امتیاز بوده است. “، گفت: La Mar Taylor ، مدیر خلاق The Weeknd. “ما امیدواریم که همه از مطالب لذت ببرند و ما می دانیم که طرفداران The Weeknd پیچیدگی و جزئیات این پروژه را دوست دارند.”

تیلور با همکاری میکا بیکام ، ساخته Vevo ، کارگردانی کرد و هر سه ویدئوی اجرایی را کارگردانی کرد. سه گانه در یک روز فیلمبرداری شش ساعته در 6 نوامبر سال 2020 ، در لس آنجلس فیلمبرداری شد.

اگرچه فیلم های اجرایی جدا از روایت مجموعه فیلم کوتاه آلبوم است که در ماه مارس منتشر شد ، اما به طور مماس با پس از ساعت ها جهان به موازات حضورهای عمومی اخیر وی و موزیک ویدیوها در حین پس از ساعت ها در حالی که ژاکت کت و شلوار قرمز سفارشی ساخته شده توسط خیاط شخصی وی تازه ، چهره The Weeknd به وضوح کبود و خونین شده است ، که در تمام چرخه آلبوم به نظر می رسید.

عناصر بصری ، از جمله اتاق کاشی سفید که سه گانه در آن تنظیم شده است ، اشاره به نقوش ایستگاه مترو در پس از ساعت ها فیلم کوتاه. در ویدئوی اجرایی برای “تنهایی دوباره” ، اولین ویدئو در سه گانه ، The Weeknd به صورت جداگانه و احاطه شده توسط عناصر نورپردازی بصری که از روشن به تاریک تغییر می کند و رنگ های مختلف را چشمک می زند ، اجرا می کند ، که به منظور تقلید از واگن های مترو در حال عبور است.

وی افزود: “ما چیزی را می خواهیم كه به طور منحصر به فرد تلطیف شود و چیزی كه خود گویای آن باشد ، اما از آنچه دور نیست [Abel and his team] ایجاد کرده اند ، “گفت: اد واکر ، معاون اصلی محتوای و تولید Vevo ، که تهیه کننده اجرایی و مدیر خلاق سه گانه بود. “آنها جهانی را خلق کرده اند که به صورت لحنی و خلاقانه در یک مکان خاص قرار دارد و برای ما بسیار مهم بود که به آن عمل کنیم.”

فراتر از اقدامات احتیاطی ایمنی COVID-19 که هنگام فیلمبرداری از اجراها انجام شده بود ، مخاطرات نسبتاً زیادی برای این پروژه وجود داشت – هر فیلم با استفاده از فیلم Kodak در یک بار فیلمبرداری می شد ، که به طور قابل توجهی بر تصمیمات گرفته شده در مورد نورپردازی و ترکیب بندی تأثیر می گذاشت.

“[Shooting with film] یک فرایند بسیار عمیق تر و خلاقانه تر است ، و نتیجه نهایی آن پروژه ملموس تری است. ” “بدیهی است که این یک نسخه دیجیتالی است ، اما می توانید ببینید که هنگام استفاده از فیلم احساس احشایی ایجاد می شود.”

برای ویدئوی اجرایی “در چشمان تو” ، The Weeknd با ساکسیفونیست افسانه ای کنی جی پیوست و همکاری آنها را در یک ویدیو همراه با توهمات نوری خم کننده ذهن زنده می کند. این ویدیو بدون مشکلات فنی به وجود نیامده است – در طول اولین برداشت ، چرخاندن دوربین به صورت وارونه باعث گرفتگی فیلم شد که در نهایت در زمان برداشت دوم برطرف شد.

“کنی جی بسیار شگفت انگیز و شگفت انگیز بود … خودم و میکا در حال کار بودند [the videos] واکر گفت: “برای مدت طولانی ، اما هرگز فکر نکردم که آیا” آبل “از نشستن در یک جعبه در یک جعبه کوچک خوشحال است یا” کنی جی “می تواند ساکسیفون خود را خمیده بازی کند.” “اما بعد آنها هر دو وارد شدند و دوست داشتند آی تی.”

برای پایان سه گانه ، The Weeknd “ایمان” را به صورت ایستاده در وسط اتاق کاشی سفید اجرا می کند. در طول آیه دوم ، خون از دریچه های دیواره بیرون می ریزد و می ریزد. واکر نشان می دهد که این لحظه از آهنگ قرار است مورد تأکید قرار گیرد ، و خون به عنوان استعاره تصویری از احساس The Weeknd عمل می کند. واکر گفت: “شش ستون پله پشت مجموعه وجود داشت که هر مجموعه نردبان یک نفر در آن قرار داشت و یک سیستم جعلی از سینی های پر از خون که در یک نقطه مشخص بالا می آمدند.” “ما توانایی تکرار این کار را نداشتیم و فقط یک کار برای انجام آن داشتیم. این آخرین کاری بود که ما انجام دادیم. “

جی پی اوانجلیستا ، معاون محتوا ووو گفت: “این می تواند برای برخی از هنرمندان ترسناک باشد که وارد یک مجموعه شوند و همه چیز را به خاطر بسپارند زیرا اگر در زمان بندی اشتباه گام بردارند ، می توانند ساعت ها را به عقب ما بیاورند.” “بدیهی است که هابیل یک حرفه ای است ، و وارد شد و آن را کشت.”

حتی وقتی صنعت کنسرت برمی گردد ، Evangelista می گوید ویدئوهایی با اجرای زنده مانند اینها برای ماندگاری وجود دارد و راهی موثر برای هنرمندان برای ایجاد ویدیوهای رسمی است که مضمون آلبوم را گسترش می دهد. وی گفت: “موزیک ویدیوها معمولاً فقط برای تک آهنگ ها ساخته می شوند ، بنابراین شما در بسیاری از آهنگهای دیگر آلبوم که ممکن است مورد علاقه طرفداران باشد ، نمایشی بصری مشاهده نمی کنید.”

تیم خلاق Vevo ضمن استراتژی سه گانه اجراهای زنده رسمی ، تلاش کرد تا جذاب ترین عناصر یک تور زنده را ضبط کند و در عین حال عناصر سینمایی یک ویدیو موسیقی حرفه ای را نیز پیاده سازی کند.

این سومین مشارکت Vevo و The Weeknd است که پس از دو نمایش “Vevo Presents” پیرامون انتشار فیلم ستاره دار در سال 2016 و زیبایی پشت جنون در سال 2015