مدرسه شماره 2075 در Krasnaya Pakhra بازسازی خواهد شد

مدرسه شماره 2075 در Krasnaya Pakhra بازسازی خواهد شد. معمار ارشد مسکو ، معاون اول رئیس Moskomarkhitektury سرگئی کوزنتسوف .

“ساختمان موجود بازسازی می شود و یک بلوک جدید با 300 صندلی ساخته می شود. این خانه شامل کلاس های مدرسه ابتدایی ، کتابخانه ، بلوک پزشکی ، یک اتاق غذاخوری 388 صندلی با آشپزخانه ، سالن های ورزشی و مونتاژ و دفاتر اداری خواهد بود. سرگئی کوزنتسوف توضیح داد: کودکان می توانند تحصیلات خود را در یک محیط راحت ، در کلاسهای درس پر نور و جادار ، با تجهیزات جدید ادامه دهند. ”

هر دو ساختمان به یک سبک تزئین می شوند. معماران پیشنهاد می کنند از رنگهای گرم و گرم استفاده کنند – زرد و قرمز. پانل های ساخته شده از سنگ فرش چینی با فرمت بزرگ به عنوان ماده اصلی برای روکش فلزی انتخاب شدند. از طریق گذرگاه فرعی می توانید از ساختمان قدیمی به ساختمان جدید برسید.

“علاوه بر ساختمان جدید دانشگاهی ، مدرسه آموزش عالی بدنسازی و ورزش با زمین فوتبال ، مسیرهای پیاده روی ، زمینهای دو و میدانی و ژیمناستیک و زمینهای والیبال و بسکتبال را نیز دریافت خواهد کرد. علاوه بر این ، منطقه تفریحی موجود در نزدیکی ساختمان قدیمی گسترش خواهد یافت ، “اضافه کرد سرگئی کوزنتسوف. “blockquote>