پیاده روهای وسیع و زمین بازی: چگونگی محوطه سازی در نزدیکی ایستگاه Zyuzino BCL محوطه سازی خواهد شد

خیابان کاخوفکا ، مجاور ایستگاه Zyuzino BCL در دست ساخت ، بهبود یافته و راحت تر خواهد شد. برای راحتی پیاده ها ، پیاده روها در خیابان تعریض می شود و خطوط اختصاصی ترتیب داده می شود تا حمل و نقل عمومی بدون هیچ مشکلی بتواند تا ایستگاه حرکت کند. پیاده رو با استفاده از منطقه بافر سبز از جاده پر سر و صدا جدا خواهد شد. یک زمین بازی بزرگ برای کودکان در یک قسمت آرام از خیابان ساخته خواهد شد که برای بازدیدکنندگان در سنین مختلف طراحی شده است. در حال حاضر ، تقریبا نیمی از کار به پایان رسیده است. برای افتتاح ایستگاه Zyuzino BCL در سال 2021 برنامه ریزی شده است.
در منطقه ایستگاه ، محله های مسکونی از مدت ها قبل تشکیل شده است ، بسیاری از موسسات ، شرکت ها ، موسسات آموزشی مختلف در نزدیکی وجود دارد. در کل ، بیش از 160 هزار نفر در اینجا زندگی می کنند ، تحصیل می کنند و کار می کنند.

“افتتاح ایستگاه های جدید مترو به طور طبیعی منجر به این واقعیت می شود که تعداد بیشتری از مردم در خیابان های مجاور آنها وجود دارد. بنابراین لازم است که این مناطق راحت و کاربردی شوند.
اکنون ، در آن طرف خیابان کاخووکا ، تعمیرات تقریباً کامل است ، کارگران شروع به محوطه سازی در قسمت عجیب کاخوفکا کرده اند ، “- گفت: خدمات مطبوعاتی اداره تعمیرات اساسی شهر مسکو.

تمام خطوط کابل هوایی در کاخووکا در لوله های مخصوص این کار تقریباً به طور کامل در زیر زمین برداشته شده است. این باعث افزایش قابلیت اطمینان شبکه ها و بهبود ظاهر خیابان می شود.

رفتن به مترو در تاریکی ، راحت و بی خطر خواهد بود.
جاده به ایستگاه جدید BCL روشن خواهد شد: بیش از 100 فانوس و چراغ خیابانی با نور ملایم در اینجا نصب می شوند. تمام لامپ های مورد استفاده در روشنایی خیابانی از راندمان انرژی بالایی برخوردار هستند.

راه حل طراحی

“سبز شدن بسیار مهم در بهبود فضاهای شهری است. جاده وسیع و پر سر و صدا خیابان کاخووکا توسط یک منطقه حائل از پیاده روها و ساختمانهای مسکونی جدا خواهد شد. برای این کار ، بیش از 20 هزار متر مربع چمن کاشته می شود ، 35 درخت جدید و بیش از 240 بوته کاشته می شود. کلیه درختان و درختچه های موجود حفظ می شود و اقدامات لازم جهت مراقبت انجام می شود. تخت گل های زیبا ترتیب داده خواهد شد ، مساحت کل آنها تقریبا 440 متر مربع خواهد بود. ”

پنج غرفه توقف مدرن اتوبوس در خیابان کاخوکا نصب خواهد شد. و در تقاطع خیابان های کاخوفکا و پرکوپسکا (خیابان Perekopskaya ، خانه 29) امسال آنها یک زمین بازی بزرگ را به زمین های بازی ، صندوقچه ای ، نوسان و نیمکت برای استراحت مجهز می کنند. مساحت آن حدود 500 متر مربع خواهد بود. فضا و فرصت کافی برای بازی ها هم برای کودکان نوپا و هم برای کودکان بزرگتر وجود دارد.

“زمین های بازی چوبی ، که در زمین بازی نیز نصب خواهند شد ، در رشد تخیل در کودکان نقش دارند و از آنها الهام می گیرند تا با طرح های مختلفی برای بازی ها در بیایند. قسمت مرکزی چنین مجموعه ای از تخته سنگی است که به صورت کلبه جنگلی با درب و پنجره حک شده است. در نزدیکی درختان سرسره ها و معابر با نرده ها ، نردبان های منتهی به کلبه وجود دارد. شبیه سازهای متعادل کننده – برجستگی ها و سیاهههای مربوط – نیز در سایت ظاهر می شوند. “خدمات مطبوعاتی اداره گفت: همه عناصر زمین بازی و زمین های بازی کاملاً با الزامات ایمنی مطابقت دارند.

بهبود قلمروهای اطراف پنج ایستگاه از بخش جنوبی غربی مترو BCL – “Zyuzina” ، “Vorontsovskaya” ، “خیابان Novatorov” ، “Prospect Vernadsky” و “Prospect Michurinsky” با هم ادغام خواهد شد Perkopskaya ، Kakhovka ، Nametkin ، آکادمیک Pilyugin و Udalts یک مسیر عابر پیاده هفت کیلومتری با پارک های معروف – Vorontsovsky و پنجاهمین سالگرد اکتبر. کار در مناطق مجاور ایستگاه های Vorontsovskaya و Michurinsky Prospekt برای سال 2021 برنامه ریزی شده است.