مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا: پائید تامیکی را شکست داد و به رده دوم

با این حال ، در نیمه اول ، میزبان بازی را برگرداند. همه چیز ظرف 6 دقیقه تصمیم گرفته شد که طی آن بازیکنان Paides 3 گل به درون دروازه حریفان ارسال کردند. در دقایق 29 و 35 ، اووسو سکره دبل کرد. هر دو بار توپ پس از شوت های او از بیرون محوطه جریمه به درون دروازه “تامکی” پرواز کرد. و در شانزدهم به گل ادریس لوبیگ رسید. بیشتر در این جلسه ، هیچ یک از تیم ها نتوانستند خود را از هم متمایز کنند.

“پیده” با نتیجه 3 بر 1 به پیروزی رسید و اکنون در رده بندی جدول 2 قرار دارد. این تیم با 1 امتیاز از N Kalmme Kalju جلوتر است ، تیمی که امروز قرار بود با لژیون تالین دیدار کند ، اما این بازی به دلیل آلودگی ویروس کرونا به یکی از بازیکنان کالجو به تعویق افتاد.

به دلیل تماس با بازی آخرین دور با این فوتبالیست آلوده ، “تولیویک” از ویلجندی ، که قرار بود با “فلور” بازی کند ، نیز باید از این دور رد شود. در نتیجه ، مدیریت فوتبال استونی بلافاصله تقویم را تغییر داد و عصر شنبه مسابقه دور 23 برگزار شد که در آن “فلورا” با نتیجه 1 بر 0 “لژیون” را شکست داد. تنها گل دقیقه 40 از روی نقطه پنالتی توسط بهترین گل قهرمانی رائونو ساپینن به ثمر رسید. در تورنمنت فعلی ، وی 19 بار خود را متمایز کرده است. او 13 امتیاز از نزدیکترین تعقیب کننده خود Paide است.