مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا: پائید تامیکی را شکست داد و به رده دوم

با این حال ، در نیمه اول ، میزبان بازی را برگرداند. همه چیز ظرف 6 دقیقه تصمیم گرفته شد که طی آن بازیکنان Paides 3 گل به درون دروازه حریفان ارسال کردند. در دقایق 29 و 35 ، اووسو سکره دبل کرد. هر دو بار توپ پس از شوت های او از بیرون محوطه جریمه به درون دروازه “تامکی” پرواز کرد. و در شانزدهم به گل ادریس لوبیگ رسید. بیشتر در این جلسه ، هیچ یک از تیم ها نتوانستند خود را از هم متمایز کنند.

“پیده” با نتیجه 3 بر 1 به پیروزی رسید و اکنون در رده بندی جدول 2 قرار دارد. این تیم با 1 امتیاز از N Kalmme Kalju جلوتر است ، تیمی که امروز قرار بود با لژیون تالین دیدار کند ، اما این بازی به دلیل آلودگی ویروس کرونا به یکی از بازیکنان کالجو به تعویق افتاد.

به دلیل تماس با بازی آخرین دور با این فوتبالیست آلوده ، “تولیویک” از ویلجندی ، که قرار بود با “فلور” بازی کند ، نیز باید از این دور رد شود. در نتیجه ، مدیریت فوتبال استونی بلافاصله تقویم را تغییر داد و عصر شنبه مسابقه دور 23 برگزار شد که در آن “فلورا” با نتیجه 1 بر 0 “لژیون” را شکست داد. تنها گل دقیقه 40 از روی نقطه پنالتی توسط بهترین گل قهرمانی رائونو ساپینن به ثمر رسید. در تورنمنت فعلی ، وی 19 بار خود را متمایز کرده است. او 13 امتیاز از نزدیکترین تعقیب کننده خود Paide است.

پست جدید  لنس ریورا در مورد شنیدن Biggie "Hit 'Em Up" برای اولین بار فکر می کند