موارد جدید COVID-19 همچنان کم است

طی روز گذشته ، 677 مورد جدید COVID-19 در شهر شناسایی شده است. این امر توسط ستاد عملیاتی کنترل و نظارت بر وضعیت ویروس کرونا در مسکو گزارش شده است.

طی دو ماه گذشته ، میانگین تعداد موارد جدید ویروس کرونا در هفته 22.5 درصد کاهش یافته است.

37.7 درصد از موارد جدید افراد 18 تا 45 سال ، 26.9 درصد – از 46 تا 65 سال ، 16.5 درصد – از 66 تا 79 سال ، 8.7 درصد – بالای 80 سال هستند. 10.2 درصد کودکان هستند. همه بیماران و همچنین کسانی که با آنها در تماس بوده اند ، تحت نظارت پزشکی هستند.

مسکویت ها می توانند تست PCR را برای ویروس کرونا به صورت رایگان انجام دهند. برای بیمارانی که به مراکز پلی کلینیک شهر اختصاص داده شده اند ، ثبت نام برای این روش در mos.ru در دسترس است. در آنجا باید بخش “خدمات” ، زیر بخش “بهداشت” ، خدمات “انتصاب به پزشک” ، گزینه “COVID-19 (PCR) اسمیر” (برای بزرگسالان و کودکان) و سپس تاریخ و زمان مناسب را انتخاب کنید.

همچنین می توانید در سایت “EMIAS.INFO” ، در برنامه های تلفن همراه “EMIAS.INFO” ثبت نام کنید. “،” مسکو من “،” خدمات دولتی مسکو “و از طریق کیوسک های اطلاعاتی در کلینیک های شهر. اگر دارای بیمه نامه پزشکی اجباری در مسکو هستید ، اما هیچگونه دلبستگی به پلی کلینیک شهر وجود ندارد ، پس باید در منطقه ای که در آن زندگی می کنید ، با مرکز تست تماس بگیرید و سرپرست شما را برای این روش رزرو می کند. لیست کاملی از نکات برای تجزیه و تحلیل در سایت منتشر شده است.

نتایج را می توان طی سه روز در پرونده پزشکی الکترونیکی در mos.ru و در برنامه UMIAS.INFO یافت.