را آغاز کرد

شنبه ، 29 آگوست ، شورای حزب محافظه کار خلق (EKRE) جلسه ای را در مرکز فرهنگی توریس برگزار کرد ، دستور کار انتخاب رئیس شورا بود حزب و گزارش رهبر حزب مارتین هلمه.

نماینده مجلس اورماس رایتلمن به عنوان رئیس شورای EKRE ، مارت کالاس – معاون رئیس انتخاب شد.

مارت هلمه بیانیه ای سیاسی ارائه داد كه بر موضوع ازدواج به عنوان یك ارزش اساسی خانواده متمركز بود. “تصمیم گیری در مورد این موضوع فقط در همه پرسی می تواند انجام شود. هلمه گفت: “فقط مردم می توانند معنای اساسی اجتماعی را تعیین کنند. به همین دلیل لازم است که به مردم حق رفراندوم در مورد اینکه آیا ازدواج باید در قانون اساسی به عنوان اتحادیه بین زن و مرد تعریف شود” داده شود.

شورای EKRE ضروری می داند که مقدمات اجرای تصمیم توافق ائتلاف در مورد برگزاری رفراندوم در مورد تعریف دقیق تر خانواده در پاییز 2021 ، همراه با انتخابات محلی را ضروری بداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You missed

جی آر اسمیت پاسخ داد که توری لانز در “Daystar” او را رد می کند: ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / kuifdih33og2j2hs9th6 / jr-smith-tory “class =” ff-og-image-inserted “> به دنبال انتشار غافلگیرانه و ناخواسته رکورد جدید Tory Lanez در شب گذشته ، جی آر اس اسمیت به دیسی که به او ارسال شده پاسخ داده است آلبوم. اکران جدید Tory ، DAYSTAR ، او را مستقیماً بنام ناموپ اسمیت در قطعه “متاسفم اما من مجبور شدم …” ، که روی آن رپ می کند ، می بیند ، “JR Smith، the pot is piss / و تو آخرین گربه ای هستی که باید در مورد عکسهایی صحبت کنی / “باعث عملکرد و درصد تو ، بازیکن / رولین” ، نیمکتهای خسته کننده ، n *** a ، من از سنگرها هستم ، n *** a / You نوع خرید یک جوجه هشتاد ساله و بله هنوز یک سانتی متر از او نمی گذرد. ​​” قبل از انتشار DAYSTAR ، اسمیت وحشتناک ctly توری لانز را به دلیل نقش مشکوک در حادثه مگان صدا کرد. “این دلقک به یک زن شلیک می کند که همه او را مثل موسیقی خوب گوش می دهد!” او نوشت. “Tftorylanez به شما صوتی [شکلک دلقک] مستقیم [شکلک دستگاه فکس] بگویید چه کسی خط من را بزند هرچه باشد!” در پستی در استوری اینستاگرام خود ، جی آر اسمیت بار دیگر تماس گرفته بیرون Tory. وی نوشت: “امروز هم وقت گرفتم! [ایموجی با خنده]” “او حتی 30 سال هم در جایگاه پسر بچه نیست. … بله با اسلحه به یک زن همه انواع [شکلک دلقک] بسپار.” شایان ذکر است که در گزارش دستگیری توری لانز قد وی 5’3 “ذکر شده است ، در حالی که J.R. اسمیت 6’6” است. این موضوعی است که توری نیز در پروژه جدید در قطعه “Money Over Fallout” به آن پرداخته ، جایی که او رپ می کند ، “اوه ، حالا من 5’3 هستم”؟ / N *** به گفته “من یک خپله هستم / اما lil ‘bitch I’m 5’7 “، money on me side-steppin’.” ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، حوادث و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید به اشتراک گذاشتن این داستان