مسکو با پرچم ها ، پوسترهای جشن و طرح های تزئینی برای روز شهر تزئین خواهد شد. این را معاون مسکن و تسهیلات و مسکن شهردار مسکو گزارش کرد Pyotr Biryukov .

” پرچم ها و سازه های پرچم نصب شده بر روی نرده های پل های اصلی مسکو ، در امتداد بزرگراه های اصلی کلانشهرها ، در میادین نزدیک ایستگاه های راه آهن و ورودی های شهر به عناصر اصلی تزئینات شهر تبدیل می شوند. بنابراین ، پرچم هایی با نمادهای تعطیلات پل های بولشوی Moskvoretsky ، Novoarbatsky ، Krymsky ، Bolshoy Ustinsky ، Borodinsky و Bolshoi Krasnokholmsky را تزئین می کنند. “معاون شهردار گفت.

به گفته وی ، حدود سه هزار سازه تزئینی در شهر نصب می شود ، حدود 200 سایت شهری تزئینات جشن را دریافت می کنند. توجه ویژه ای به مناطق عابر پیاده در حلقه بلوار داده خواهد شد – آنها با طاق های گل تزئین می شوند.

“با تغییر دکوراسیون و جایگزینی بومهای تعطیلات ، تمام عناصر تزئینی دوباره مورد استفاده قرار می گیرند. پیش از این ، تأمین کافی از ساختارهای تزئینی حجمی شکل گرفته بود که به شما امکان می دهد از دکوراسیون شهر اطمینان حاصل کنید “، – گفت: پوتر بیروکوف.

در مرکز شهر ، چندین خیابان با تاسیسات سبک تزئین شده و توپ ها و گل های درخشان در پارک گورکی نصب خواهد شد. علاوه بر این ، نور معماری و هنری ساختمان ها در حالت جشن کار خواهد کرد.

“پوسترهای تعطیلات روی بیلبوردهای شهر ، ایستگاه های اتوبوس و غرفه های پوستر قرار می گیرند. ویدئوهای تبریک تهیه شده است که در تاریخ 5 و 6 سپتامبر از بیلبوردهای دیجیتال ، نمای رسانه های تلگراف مرکزی و چندین ساختمان در Novy Arbat از جمله خانه های کتاب پخش می شود. “معاون شهردار اضافه کرد.

از حل و فصل Streletskaya تا نبردهای جنگ بزرگ میهنی: چه چیزی تعجب آور تاریخچه برنامه روز شهر

در 5 و 6 سپتامبر ، مسکو 873 امین سالگرد خود را جشن می گیرد. به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، جشن ها و جشنواره های سنتی در مقیاس بزرگ برگزار نمی شود. برنامه های جشن در پارک ها ، مکان های جشنواره منطقه ای و موسسات فرهنگی برگزار می شود.

تعطیلات به موزه های پایتخت اختصاص خواهد یافت. بازسازی های تاریخی ، اشیا art هنری ، بازی ها ، کلاس های استاد ، نمایشگاه ها ، سخنرانی ها و سرگرمی های ورزشی در سایت ها در انتظار شهروندان است. موزه ها همچنین برنامه ویژه ای را آماده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *