پرچم ها ، پوسترهای تعطیلات و تاسیسات سبک: نحوه تزئین مسکو برای روز شهر

مسکو با پرچم ها ، پوسترهای جشن و طرح های تزئینی برای روز شهر تزئین خواهد شد. این را معاون مسکن و تسهیلات و مسکن شهردار مسکو گزارش کرد Pyotr Biryukov .

” پرچم ها و سازه های پرچم نصب شده بر روی نرده های پل های اصلی مسکو ، در امتداد بزرگراه های اصلی کلانشهرها ، در میادین نزدیک ایستگاه های راه آهن و ورودی های شهر به عناصر اصلی تزئینات شهر تبدیل می شوند. بنابراین ، پرچم هایی با نمادهای تعطیلات پل های بولشوی Moskvoretsky ، Novoarbatsky ، Krymsky ، Bolshoy Ustinsky ، Borodinsky و Bolshoi Krasnokholmsky را تزئین می کنند. “معاون شهردار گفت.

به گفته وی ، حدود سه هزار سازه تزئینی در شهر نصب می شود ، حدود 200 سایت شهری تزئینات جشن را دریافت می کنند. توجه ویژه ای به مناطق عابر پیاده در حلقه بلوار داده خواهد شد – آنها با طاق های گل تزئین می شوند.

“با تغییر دکوراسیون و جایگزینی بومهای تعطیلات ، تمام عناصر تزئینی دوباره مورد استفاده قرار می گیرند. پیش از این ، تأمین کافی از ساختارهای تزئینی حجمی شکل گرفته بود که به شما امکان می دهد از دکوراسیون شهر اطمینان حاصل کنید “، – گفت: پوتر بیروکوف.

در مرکز شهر ، چندین خیابان با تاسیسات سبک تزئین شده و توپ ها و گل های درخشان در پارک گورکی نصب خواهد شد. علاوه بر این ، نور معماری و هنری ساختمان ها در حالت جشن کار خواهد کرد.

“پوسترهای تعطیلات روی بیلبوردهای شهر ، ایستگاه های اتوبوس و غرفه های پوستر قرار می گیرند. ویدئوهای تبریک تهیه شده است که در تاریخ 5 و 6 سپتامبر از بیلبوردهای دیجیتال ، نمای رسانه های تلگراف مرکزی و چندین ساختمان در Novy Arbat از جمله خانه های کتاب پخش می شود. “معاون شهردار اضافه کرد.

از حل و فصل Streletskaya تا نبردهای جنگ بزرگ میهنی: چه چیزی تعجب آور تاریخچه برنامه روز شهر

در 5 و 6 سپتامبر ، مسکو 873 امین سالگرد خود را جشن می گیرد. به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، جشن ها و جشنواره های سنتی در مقیاس بزرگ برگزار نمی شود. برنامه های جشن در پارک ها ، مکان های جشنواره منطقه ای و موسسات فرهنگی برگزار می شود.

تعطیلات به موزه های پایتخت اختصاص خواهد یافت. بازسازی های تاریخی ، اشیا art هنری ، بازی ها ، کلاس های استاد ، نمایشگاه ها ، سخنرانی ها و سرگرمی های ورزشی در سایت ها در انتظار شهروندان است. موزه ها همچنین برنامه ویژه ای را آماده می کنند.