جشنواره ایستگاه ناروا بیش از 1000 نفر را در ناروا

جمع کرد

امسال بندر شهر ناروا مرکز جشنواره شد. در 26 آگوست ، هنرمندان استونیایی مانند تامی کش ، NOËP ، آنا کانیلینا ، لکسول دانسماچین ، مانا ، لوسکی ، کلوپ کتاب مقدس در سه مکان ساحلی در کلوپ هنری موسیقی Ro-Ro ، در گاراژهای قایق در یک انبار پنبه ای تاریخی و در یک صحنه بزرگ خارج از منزل به اجرای برنامه پرداختند. ، “Tam and Here” ، Masha Ye ، Pale Alison و DJs Jaama 6. در میان هنرمندان خارج از کشور ، جسی مارکین از فنلاند ، بندیک گیسکه از نروژ و فرمن از لهستان حضور داشتند.

در دستگاه جوجه کشی خلاق OBJEKT ، روز کارآفرینی برگزار شد که به مدل های جدید تجاری و آینده صنعت خلاق در استونی الکترونیکی اختصاص داشت. در میان دیگران ، مدیر موزه Narva Ivo Posti ، روزنامه نگار ERR ، میخائیل کوماشکو ، و همچنین نوازنده و کارگردان Andres Kõpper ، معروف به NOËP ، در این مراسم سخنرانی کردند. پیش از آن ، یک نمایشگاه گروهی “ZE + F: Young Art of Ida-Viru County” ، با تدریس هنرمند Sillamäe ، ادوارد زنچیک ، در OBJEKT افتتاح شد. این نمایشگاه آثار نسل جدیدی از هنرمندان شمال شرقی استونی را گرد هم آورده است.

به رهبری انجمن جوانان ناروا ، Noorte Hääl Loeb ( NHL) در حاشیه رودخانه ، کارگاه ها و گفتگوهایی برای جوانان برگزار شد ، جایی که “داستان های غیر قهرمان” در مورد ابتکارات و پروژه های جوانان گفته شد ، مسائل همدلی و انگیزه مطرح شد و آشنایی با مدرسه برنامه نویسی EduKoht صورت گرفت. مهمانان جشنواره همچنین این فرصت را داشتند که از غذاهای خیابانی و سفرهای رودخانه ای با کشتی های Tütarsaare Aino و Brig لذت ببرند.

روز پنجشنبه ، 27 آگوست ، روز دوم جشنواره در مرکز خلاقیت رایگان با صرف صبحانه ناروا و بحث های BAZAR آغاز شد. محور بحث آزاد در بازار ، موضوع قلدری به عنوان مشکلی بود که همه لایه های جامعه و همه گروه های سنی را تحت تأثیر قرار داده است.

در کالج ناروا ، ارائه مقدماتی کتاب توسط کاتری رایک ، مورخ و سیاستمدار “آخرین خانه خوب” و دیدار با نویسنده برگزار شد. همچنین میهمانان این جشنواره می توانند از نمایشگاه معماری “از dacha تا کاخ” دیدن کنند و در معرفی نویسندگان نمایشگاه و کتابی به همین نام توسط کارین پائولوس منتقد هنری و مادیس توودر متخصص حفاظت از دوران باستان شرکت کنند. پس از ارائه ، پیاده روی در مرکز تاریخی شهر و اطراف میدان پتروسکایا انجام شد.

در اقامتگاه هنری Narva (NART) در هر دو روز جشنواره می توان از نمایشگاهی که دانشجویان بخش نقاشی آکادمی هنر استونی به عنوان بخشی از برنامه ماهواره EKA ارائه داده اند بازدید کرد. مزه علاوه بر این ، این جشنواره شامل کنسرت های رایگان در صحنه شهر لیندا 2 ، بازدید از نمایشگاه دائمی جدید قلعه ناروا و گشت و گذار در مجتمع صنعتی تاریخی کرنگولم بود.

کنسرت ها در بندر شهر ناروا و در کلوپ هنری رو-رو 628 نفر 70 نفر در روز کاری در OBJEKT شرکت کردند. در مجموع 1176 نفر در رویدادهای مختلف ایستگاه ناروا شرکت کردند که حدود دو سوم آنها از ناروا و سایر مناطق آیدا-ویروما و یک سوم از سایر مناطق استونی بودند. بازدیدکنندگان خارجی عمدتا در ارتباط با هفته موسیقی تالین وارد ایستگاه ناروا شدند.