نوارهای جشنواره و تصاویر یکپارچهسازی با سیستمعامل: پنجمین اقدام “شب سینما”

چگونه

برای پنجمین بار در پایتخت یک کمپین برگزار شد شب فیلم . تماشاگران روی پرده بزرگ نمونه های برجسته سینمای خارجی و داخلی را نشان دادند – از بازدیدهای جشنواره های اخیر اروپا گرفته تا کلاسیک های شوروی ، از فیلم های خاموش ابتدای قرن گذشته تا آخرین سریال های تلویزیونی روسیه.

برنامه این اقدام شامل 375 رویداد ، که در بیش از 150 مکان برگزار شد – در سینما ، مراکز فرهنگی ، پارک ها و موزه ها. 18 رویداد در قالب پخش آنلاین برگزار شد. آنها بیش از 300 هزار بازدید داشتند. سایت رسمی بیش از 34 هزار کاربر از این اقدام بازدید کردند.

افتتاحیه سینما شب پیش پرده فیلم ویرایش بایگانی مسکو 1941-1945 بود. تواریخ زندگی روزمره “، ایجاد شده توسط” Moschino “با حمایت اداره فرهنگ مسکو برای هفتاد و پنجمین سالگرد پیروزی در جنگ بزرگ میهنی. این فیلم با موسیقی زنده و توسط ارکستر اجرا شد.

مجموعه های تلویزیونی و فیلم های جدید روسی – شرکت کنندگان در جشنواره های بین المللی در سال های اخیر – را می توان در سینماهای Moschino ، Illusion ، مرکز فیلم های مستند ، فضای تجارت دیجیتال و گالری Tretyakov مشاهده کرد. پس از نمایش فیلم ها در قالب مصاحبه های آنلاین و گفتگوهای زنده ، جلساتی با کارگردانان روسی و خارجی برگزار شد.

این برنامه یکپارچهسازی با سیستمعامل فیلم های سکوت دهه 1920 در مورد شهرهایی با موسیقی متن فیلم موسیقی زنده ، و همچنین فیلم های نظامی اتحاد جماهیر شوروی از مجموعه صندوق فیلم دولتی روسیه برای 75 سالگرد پیروزی در جنگ بزرگ میهنی است.

وزارت فرهنگ روسیه و صندوق سینما به طور سنتی محبوب ترین فیلم های روسی سال را مانند “Kholop” ، “Ivan Tsarevich and the Grey Wolf – 4” و “Ice-2” نمایش می دادند.

شب سینما یکی از اولین رویدادهای بزرگ سینما پس از رفع محدودیت ها بود. نمایش فیلم مطابق با قوانین ایمنی تعیین شده توسط روسپوتربرنادور برگزار شد. استراحت بین جلسات به 30 دقیقه افزایش یافت ، مدیران و داوطلبان در ماسک و دستکش کار می کردند. در سینماها تماشاگران با رعایت قوانین فاصله اجتماعی نشسته بودند.

از الخاندرو جودوروسکی تا برادران کوئن. فیلم های اصلی “شب سینما” بازدید از جشنواره ها و فیلم های صامت: نحوه گذراندن” شب سینما ” < / p>

شب سینما یک اقدام سالانه در سطح شهر است که به سینما اختصاص دارد. این برنامه از سال 2016 برگزار شده است. برگزارکنندگان این اقدام Moschino و شهر گروه فرهنگ .