رانندگی آزمایشی پارک های مسکو: به Yuzhnoye Butovo

می رویم

در جستجوی بزرگترین پارک مسکو در خارج از جاده کمربندی مسکو ، به منطقه Yuzhnoye Butovo رفتیم. و اشتباه نكردند. برای درک همه تنوع منطقه تفریحی ، باید در حدود 142 هکتار قدم بزنید. ما برای اینکه وقت داشته باشید تا زیبایی های پارک چشم انداز “Yuzhnoye Butovo” را نشان دهید ، یک نسخه سریع به شما ارائه می دهیم.

تاریخ

این مکان تاریخ غنی دارد. در ابتدا ، دهکده Chernevo و Gavrikovo وجود داشت ، که بعداً با شهرک های چوبی ساخته شده و به دنبال آن یک باغ ساخته شد. و هنگامی که بووتوو در سال 1986 به بخشی از مسکو تبدیل شد ، یک روند گسترده در شهرسازی منطقه آغاز شد. بخشی از پارک آینده به عنوان یک میراث فرهنگی شناخته شد ، اما در بین ساکنان شهر خیلی محبوب نبود. در سال 2017-2018 ، قلمرو به طور کامل بازسازی شد و پارک چشم انداز تبدیل به نقطه ای برای جاذبه ساکنان منطقه شد.

نحوه رفتن به آنجا

می توانید از ایستگاه های مترو “Buninskaya Alleya” یا “Ulitsa Gorchakova” به پارک بروید ، این سفر 10 دقیقه بیشتر طول نمی کشد.

برکه ها

استخرهای چرنفسکی و گاوریکوفسکی جاذبه اصلی پارک هستند. مساحت آنها حدود 19.5 هکتار است (به استثنای نهرها و کانالها). برای راحتی مهمانان ، مکانهای خاکریزی ، اسکله و تفریحی در اینجا مجهز شده است. استخرها پاکسازی شدند ، ماهی ها به داخل آنها پرتاب شدند. علاوه بر این ، خانه های اردک ویژه برپا شده اند.

منطقه پیک نیک

شما می توانید وقت خود را به راحتی و نه تنها در کنار آب بگذرانید. این پارک دارای 10 غرفه سرپوشیده (Trefoil ، یک خانه شطرنج ، پنج چایخانه ، دو کتابخانه تابستانی و یک کافه) است.

اگر برای آرامش احاطه شده توسط طبیعتی زیبا اهمیت می دهید ، می توانید در هوای تازه یک پیک نیک برگزار کنید. برای این منظور ، دو مکان برای پیک نیک با 15 صندلی وجود دارد.

زمین های بازی

ساکنان جوان این منطقه زمین های بازی جدید را ترجیح می دهند: مناطق زیادی برای انتخاب وجود دارد – “Emerald City” ، “Flower Glade” ، “Snake” ، “Chapito”. برای کودکان بزرگتر که نوستالژی کودکی خود را دارند ، یک حلق آویز در پارک وجود دارد که همیشه مورد توجه مهمانان است.

قلمرو ورزشی

این پارک همچنین برای ورزشکاران طراحی شده است ، زیرا چندین زمین ورزشی و 12 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری وجود دارد.

قلمرو هنر

ویژگی دیگر پارک مرحله تابستان است. تعداد زیادی از آنها در اینجا وجود دارد: یک تئاتر سبز با 300 صندلی ، یک تئاتر تابستانی با 100 صندلی ، یک آمفی تئاتر با 170 صندلی و یک زمین رقص.

در تمام طول روز می توانید با خیال راحت در پارک “Yuzhnoe Butovo” قدم بزنید. اول اینکه ، دور زدن به تمام وسایل بی پایان بیش از یک ساعت طول خواهد کشید ، ثانیا اگر ناگهان خسته شوید باید کاری انجام دهید: کنار آب آرام باشید ، از طبیعت لذت ببرید ، یک پیک نیک بخورید یا یک جلسه عکس شروع کنید. از اقامت خود لذت ببرید!