فیلمبرداری در هوای آزاد: یک پارک سینمایی در مناطق اداری Troitsky و Novomoskovsky ایجاد خواهد شد

ایجاد پارک فیلم – یک سکوی واحد برای فیلمبرداری در فضای باز – به عنوان اصلی موضوع سرگئی سوبیانین با فیلمسازان. از جمله آنها فیودور بوندارچوک ، والری تودوروفسکی و سایر کارگردانان برجسته ، تهیه کننده ها و کارگردانان استودیوی فیلم هستند. این جلسه به مصادف با روز سینمای روسیه برگزار شد. تعطیلات سینماگران و دوستداران فیلم در 27 آگوست جشن گرفته می شود.

ایده ایجاد پارک فیلم پیش از این در جلسه شهردار مسکو با چهره های سینما که در 8 آگوست 2019 برگزار شد ، مورد بحث قرار گرفت.

“در آخرین جلسه ما در مورد اینکه چگونه ایجاد یک سایت دائمی برای فیلمبرداری ، برخی از صحنه های نبرد بزرگ و غیره خوب است ، صحبت کردیم. ما چنین سایتی را انتخاب کرده ایم. “سرگئی سوبیانین یادآوری کرد.

همانطور که خود فیلمسازان در آن زمان خاطرنشان کردند ، یکی از دشوارترین و وقت گیرترین روند در ساخت یک فیلم سینمایی ، انتخاب سایت و همچنین ساخت مناظر موقت با ابعاد زندگی (اعم از اینکه این یک تفریح ​​یک برج پری ، یک صحنه نبرد یا یک منظره معمولی شهری باشد). علاوه بر این ، تزئینات ، که در آن بودجه عظیمی صرف می شود ، در اصل موارد یکبار مصرف هستند

برای حل این مشکل ، سرگئی سوبیانین پیشنهاد ایجاد یک چند ضلعی دائمی (پارک سینما) در TyNAO را داد. بنابراین ، مجموعه های یک بار ساخته شده با حداقل تغییرات در فیلمبرداری چندین فیلم بلند قابل استفاده هستند

“ما حتی سعی کردیم پارک سینما را از پیش منطقه ای کنیم – جایی برای ایجاد سایت هایی برای نبرد یا صحنه های شهر ، جایی برای ایجاد مجتمع های طبیعی و غیره. سرگئی سوبیانین گفت: فقط باید ببینید چطور پیش می رود تا همه تزئینات از یک سو حفظ شوند و از طرف دیگر در پروژه های جدید دخالت نکنند.

برای ایجاد پارک سینما ، ما منطقه ای را در نزدیکی مجتمع انبار واحد برای ذخیره سازی تزئینات تئاتر در روستای یوروو ، آزاد از توسعه یافتیم.

“در حدود 150 هکتار مساحت ، رودخانه ها وجود دارد ، اینجا جنگل ها و مزارع است – هر آنچه می خواهید. و به نظر من ، با در نظر گرفتن احتمالات مسکو ، موقعیت بدی نیست ، 30 کیلومتری جاده کمربندی مسکو ، نزدیک جاده کمربندی مرکزی ، “- گفت شهردار مسکو.

به گفته کارشناسان ، این منطقه برای فیلمبرداری فیلم های بلند با موضوعات متنوع مناسب است. از جمله مزایای آن می توان به مساحت بزرگ (159 هکتار) ، تنوع چشم انداز ، عدم وجود خط دید مستقیم از ساختمانهای مسکونی و دسترسی مناسب به حمل و نقل اشاره کرد. والری تودوروفسکی ، کارگردان فیلم ، گفت: چنین سایت هایی برای فیلمبرداری از مکان در بسیاری از کشورهای جهان وجود دارد

شرکت کنندگان در این نشست همچنین گفتند که محدودیت های پیش بینی شده برای جلوگیری از عروق کروناوس کار در زمینه ساخت فیلم پیچیده است.

سرگئی سوبیانین تأکید کرد: “با این وجود ، من مطمئن هستم که همه این مشکلات از بین خواهد رفت و سینمای روسیه به طور فعال به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.” – با درک آنچه قبل از آن اتفاق افتاده است. ما شاهد پویایی و پیشرفت خوبی در این صنعت هستیم ، این صنعت واقعاً مدرن شده است. “