دانشجویان آکادمی هنر یک غرفه چوبی در کنار تالار شهر

ساختند

” Paradise “که” بهشت ​​”است – ممکن است عنوان اثر هلین کلدکپ و دیگر دانشجویانش تا حدودی پرمدعا به نظر برسد ، اما توضیحی دارد – این نام قطعه موسیقی الهام بخش نویسنده است ، گزارش” واقعی ” دوربین “.

” این ملودی مدتها مرا رها نمی کرد ، و من می خواستم نوعی گفتگو بین موسیقی و معماری را پیدا کنم. و بعد از اینکه به ایده موج ، موج موسیقی رسیدم ، برای اجرای آن در درخت “، – گفت نویسنده این پروژه ، دانشجوی آکادمی هنر هلین کالدکپ.

طراحی و ساخت غرفه های چوبی و سوله های این نوع توسط دانشجویان سال اول به عنوان یک آکادمی هنر به یک سنت تبدیل شده است. رئیس دانشکده معماری خوشحال است که بر خلاف اشیا previous قبلی ذخیره شده در خاک یک مزرعه ، بسیاری از مردم شهر می توانند از ساخت و ساز امسال استفاده کنند.

“دانشجویان این فرصت را دارند که ثابت کنند حتی یک جسم نسبتاً کوچک می تواند در فضای شهری و به اصطلاح فعال سازی آن ، اتفاقی که در اینجا در این خیابان رومبی ، که بندر و تفرجگاه دریا را به هم متصل می کند ، اتفاق می افتد. “” توضیح داد آندرس اوجاری ، رئیس دانشکده معماری آکادمی هنر.

آندرس اوجاری می گوید این نوع پروژه ها به دانشجویان فرصتی غیر قابل تعویض برای تسلط بر مهمترین اصول و جنبه عملی تخصص انتخاب شده می دهند. “هلین کالدکپ” و 23 نفر از همکلاسی هایش در این تابستان متقاعد شدند. ساخت و ساز ، ما مجبور بودیم خیلی کار کنیم. اما بعد از نصب اولین تیرها ، همه چیز جالب تر شد و در پایان کل ساختار محکم شد ، شما می توانید بر روی آن صعود کنید و بر روی آن قدم بزنید. “

اجرای چنین پروژه های بزرگ آکادمی هنر به لطف حمایت از پایتخت فرهنگ و اتحادیه صنعت جنگلداری و نجاری امکان پذیر است.

ویدئویی از “دوربین واقعی” اضافه شده است.